Categories Türkiye

Koronapay Türkiye Hangi Bankalarda Var?(Soru)

KoronaPay hangi banka?

Ziraat Bank Artık Özbekistan sakinleri “Zolotaya Korona” para transferlerini evden çıkmadan alabilir.

Korona pay ne demek?

KORONAPAY SISTEMI KoronaPay, Rusya’daki en büyük ödeme sistemidir. KoronaPay, Rusya, BDT ve dünya çapındaki diğer ülkelerdeki milyonlarca müşteri tarafından kullanılan basit ve kullanışlı bir para transferi hizmeti sağlar. Para gönderebilirsiniz, para çekebilirsiniz.

Golden Crown para transferi hangi bankalarda var?

Transfer için Visa, Mastercard, Maestro, Rus bankaları tarafından verilen MIR ödeme sistemi kartları, Kazakistan Cumhuriyeti bankaları tarafından verilen Visa, Mastercard, Maestro ödeme sistemi kartları ve Belarus Cumhuriyeti bankaları tarafından verilen Visa, Mastercard, Maestro kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

UPT para alma hangi banka?

Dünya genelindeki anlaşmalı UPT Hizmet Noktalarından Türkiye’deki tüm PTT şubelerine, Aktif Bank Şubelerine, UPT Temsilcilerine ve UPT Şubelerine isme para transferi hizmeti alabilirsiniz.

Golden Crown nedir?

Golden Crown da 2003 yılından itibaren Rusya’nın en büyük para transferi şirketlerinden biridir. Rusya ve Türkiye ülkeleri arasındaki ticaret hacmi 50 milyar dolar üzerinde olup Türkiye, Rusya ve diğer BDB ülkeler içinde sıklıkla ziyaret edilen bir ülke konumundadır.

UPT ne demek?

UPT, Türkiye’nin ilk yerli, global para transferi ve ödeme platformu olup yurt içi ve yurt dışında birden fazla para cinsinden hesaba, kredi kartına ve isme para gönderip alabilirsiniz. 2010 yılında UPT – Ucuz Para Transferi markası ile Türkiye’de başladığı yolculuğuna 2012 yılından beri UPT – Uluslararası Para

You might be interested:  Telefonun Samsung Türkiye Garantili Olduğunu Nasıl Anlarız? (Çözünme)

Korona pay hangi ülkelerde var?

Yurt dışındaTürkmenistan, Russia, Georgia, Azerbaijan, Uzbekistan, Tajikistan, Kırgızistan, Moldova, kazakistan vb KoronaPay ( Zolotaya Korona ), Xpress money ve İntel Express ile 222 ülkede para transferi hizmeti alabilirsiniz.

Western Union Ptt’den alınır mi?

2004 yılından beri PTT ‘de Western Union Yurtdışı Para Transfer Hizmeti sunulmaktadır. Dünya genelinde 200’ den fazla ülkede yaygın, güvenilir ve dakikalar içinde para transferi yapabileceğiniz kolay para gönderme – alma servisi Western Union ‘a 4.000’i aşkın PTT iş yerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Altın taç para transferi hangi banka?

Altın transferi Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Akbank, AlbarakaTurk, Denizbank ve Kuveyttürk altın hesaplarına yapılmaktadır.

UPT ile gönderilen para ne zaman gelir?

Yurt içi hesaba, IBAN’a, karta gönderimler; iş günlerinde 16:30’a kadar aynı gün, sonrasında ve tatil günlerinde takip eden ilk iş günü, yurt dışı hesaba, IBAN’a gönderimler; iş günlerinde 16:30’a kadar takip eden ilk iş günü, sonrasında ve tatil günlerinde takip eden ikinci iş günü, isme gönderimler ise aynı gün mesai

Moneygram hangi banka veriyor?

Artık tüm Denizbank şubelerinden ve açıkdeniz internet bankacılığından (7/24) dünyadaki 198 ülkede yer alan 327 bin noktaya para transferi yapabilir, adınıza gelen paraları tahsil edebilirsiniz.

UPT den nasıl para çekilir?

UPT ile 200’e Yakın ülkede para çekebilirsiniz

  1. Size en yakın UPT noktasına geçerli kimliğinizle gidiniz.
  2. Para gönderenin size ilettiği referans numarasını görevliye ileterek kimliğinizi doğrulayın.
  3. UPT noktasından paranızı teslim alın.

UPT kodu kaç haneli?

Nakit Öde ile 4 adımda kolay ve güvenli ödeme yapın. Alışveriş sepetinizi oluşturursunuz. Size en yakın UPT noktasına geçerli kimliğinizle gidiniz. “Nakit Öde” işleminiz için oluşturulan 11 haneli Referans Numarasını 72 saat içinde tüm PTT ya da UPT şubelerine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Türkiye Yunanistan Maçı Ne Zaman?(Soru)

UPT çalışıyor mu?

UPT on Twitter: “Çalışma saatlerimiz: Hafta içi / cumartesi günleri: 08.30 – 19:00 Pazar günleri: 10:00 – 17:00 Telefon: 0212 340 89 81”

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *