Categories Türkiye

Kim Elendi Big Brother Türkiye?(Doğru cevap)

Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye‘ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecekti. Asuman Krause SMS Sonucunu açıkladı ve Yasin’in Big Brother‘a veda ettiğini açıkladı. Big Brother‘da 19 Aralık Cumartesi gecesi elenen isim Yasin oldu

Big Brother 3 hafta kim veda etti?

İzleyecilerden en az oyu alıp elenen isim ise Yasin oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye ‘nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘ Big Brother Türkiye ‘ evinde Cumartesi akşamı, 3. haftanın eleme heyecanı yaşandı ve Yasin eve veda etti.

Big Brother 5 hafta kim veda etti?

‘ Big Brother Türkiye’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen 5. hafta eleme gecesinde, ‘ Big Brother Türkiye’ evine bu kez Demir veda etti.

Big Brother da 8 hafta kim elendi?

‘ Big Brother Türkiye’ izleyicileri verdikleri oylarla Rezan ve Hüseyin’i korudu. İzleyicilerden en az oyu alan Funda ile, ev halkının yaptığı oylamada elenen Seda, 8. haftada ‘ Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti.

Big Brother 4 hafta kim elendi?

Asuman Krause’nin sunumunda Big brother Türkiye evi 4. Hafta elemesi geçtiğimiz hafta cumartesi günü gerçekleşti. İdil, rezzan, tuğra ve Gökçen arasından en az oyu alan Tuğra Yarışmaya veda etti.

You might be interested:  Türkiye Cumhuriyeti Ne Zaman Ilan Edildi?(Soru)

Big Brother Yasin kaçıncı hafta elendi?

Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘ Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecekti. Asuman Krause SMS Sonucunu açıkladı ve Yasin ‘in Big Brother ‘a veda ettiğini açıkladı. Big Brother ‘da 19 Aralık Cumartesi gecesi elenen isim Yasin oldu

Big Brother Türkiye kim birinci oldu?

Big Brother finalinde Arsel, İdli, Onur ve Sinan arasında müthiş bir şampiyonluk yarışı yaşandı. Big Brother finalinde yapılan SMS oylaması sonucunda birinciliği kazanan isim Sinan oldu. 1 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olan Sinan çok mutlu olduğunu söyledi.

Big Brother 6 hafta kim elendi?

10 Kasım 2021 günün burç Gündem Big Brother Türkiye ‘nin ekrana gelen 6. hafta eleme gecesinde elenen isim Çağla oldu.

Big Brother Türkiye 2 sezon olacak mı?

Big Brother Türkiye ‘de 2. Sezon başvuruları devam ediyor. Birinci sezon Sinan’ın şampiyonluğu ile sona eren yarışmada ikinci sezon için tarih beklenirken, Big Brother Türkiye yarışma başvuruları ise hala devam ediyor.

Big Brother 11 hafta kim elendi?

Hüseyin ise, izleyicilerden en az oyu alarak 11. haftada, ‘ Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. Bu hafta izleyicilerden en çok oyu ise Onur aldı. Rezan da izleyici oylamasında en çok oy alan ikinci isim oldu.

Big Brother 13 hafta kim elendi?

13. haftanın sonunda eve, 1 milyona ve hayallerine veda eden isimler Rezan, Gökçen ve Seda Oldu. Big Brother Yasin Elendi!

Big Brother ne kadar sürdü?

Dünyada 73 ülkede, 16 yıldır yayında olan ‘ Big Brother Türkiye’ için 8 ay süren ön hazırlık tamamlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘ Big Brother ‘ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, Türkiye’de bugüne kadar kurulmuş en büyük program

You might be interested:  Türkiye Bayrağı Ne Zaman Kabul Edildi?(Soru)

Big Brother olayı nedir?

almanya’da rating rekorları kıran televizyon programı. bi mekâna kapatılan bir miktar insanın haftada bi kişi olmak kaydıyla seyircilerin cep telefonlarından gönderilen oylarıyla elendikleri, bilim kurgu ortamı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *