Categories Türkiye

Karayip Korsanları 5 Ne Zaman Vizyonda Türkiye?(En iyi çözüm)

Karayip Korsanları 5 ne kadar izlendi?

Buna göre, filmi gösterime girdiği ilk 3 günde Türkiye’deki 373 lokasyonda 375 bin 451 kişi izledi. Film, 5 milyon 269 bin 533 lira gişe hasılatı elde etti. Film, böylece Türkiye’de geride bıraktığımız hafta sonunun en çok izlenen yapımı oldu.

Karayip Korsanları 5 ne anlatıyor?

KARAYİP KORSANLARI 5: SALAZAR’IN İNTİKAMI KONUSU Yıllar geçmiş Will turner’ın oğlu büyümüş Henry babasının lanetini kaldırmak için Captain Jack Sparrowu bulmak zorunda kalmıştır. Jack ise karayiplerdeki bir adada soygun gerçekleştirmektedir ve soygun başarasız olur.

Johnny Depp Karayip Korsanlarında oynayacak mı?

Bu nedenle serinin son filmi olacak Karayip korsanları 6 için de düşünülüyor. Johnny Depp ile halen bir anlaşmaya varılmadı. Karayip korsanlarının yapımcısı hala Johnny Depp ile anlaşmaya varamaması, sevenleri için üzücü bir durum oluşturdu. Ancak yapımcı hala bu konuda uğraşlarını sürdürüyor.

Karayip Korsanları serisi devam edecek mi?

Johnny Depp ve Jack Sparrow Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde, 410 milyon doları aşan prodüksiyon maliyetiyle şimdiye kadar yapılmış en pahalı filmlerden biri. Bu maliyetin büyük bir kısmı personel ve oyunculara ödeme yapmak için kullanıldı. Depp, film için 55 milyon dolar kazandı.

Karayip Korsanları ölüm Adamın Sandığı nerede çekildi?

Film Hawaii’nin Oahu adasında çekilmiştir.

Karayip Korsanları 5 kaç yaş üstü?

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı / Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

You might be interested:  2008 Türkiye Güzeli Kim?(En iyi çözüm)

Karayip Korsanları kaç bölüm?

İşte; Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti (2003) Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı (2006) Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu (2007) Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde (2011) Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı (2017) olmak üzüre 5 filmden oluşan seri hakkında merak edilenler.

Karayip Korsanları ne zaman çıkacak?

Warner Bros. şirketi, çarşamba günü yaptığı açıklamada, Mads Mikkelsen’in “Fantastik Canavarlar 3”te seriden ayrılan orijinal yıldız Johnny Depp ‘in yerine kötü büyücü Gellert Grindelwald’ı oynayacağını duyurdu.

Karayip Korsanlari 6 olacak mı?

Disney’in Karayip Korsanları serisi, her yıl en çok beklenen filmler arasına girmeyi başarıyor. Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı, serinin son filmi olup 2017’de vizyona girmiş ve tam 800 milyon dolar… More.

Karayip Korsanları 6 kimler var?

Oyuncular

  • Johnny Depp. Rolü: Captain Jack Sparrow.
  • Javier Bardem. Rolü: Captain Salazar.
  • Brenton Thwaites. Rolü: Henry Turner.
  • Kaya Scodelario. Rolü: Carina Smyth.
  • Orlando Bloom. Rolü: Will Turner.
  • Geoffrey Rush. Rolü: Captain Barbossa.
  • Kevin McNally. Rolü: Joshamee Gibbs.
  • Golshifteh Farahani. Rolü: Shansa.

Karayip Korsanları Netflix te var mı?

Fakat şurası kesin ki Disney gibi dev sinema endüstrisinin Netflix ‘ te olmaması içerik zenginliğinin düşmesine neden olacak ve bununla beraber bugüne kadar yapılmış olan Oyuncak Hikayesi, Frozen, Karayip Korsanları gibi kaliteli içerikler de artık Netflix ‘ te bulunmayacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *