Categories Türkiye

Justin Bieber Türkiye Konseri Ne Zaman?(Çözülmüş)

Justin Türkiye konseri ne zaman?

2 mayıs 2013 justin bieber istanbul konseri.

Justin Bieber istanbulda nerede konser verecek?

Kanadalı pop ve çağdaş R&B şarkıcısı Justin Bieber, ”Believe” turnesi kapsamında, 2 Mayıs’ta İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Stadyumu’nda konser verecek.

Justin Bieber Türkiye konseri nerede olacak?

Bieber konser sırasında da sahneye atılanlar yüzünden bir süre sahneyi terkedince hayranları şoke oldu. “Believe” turnesi kapsamında İTÜ Stadyumu’nda vereceği konser için İstanbul’a gelen dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, İstanbul boğazının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Dua lipa Türkiye konseri ne zaman?

Dünya müzik listelerinde hızlı yükselişiyle dikkat çeken Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa (23), 14 Ağustos Salı günü Belek Turizm Merkezi’ndeki Regnum Carya Otel’de konser verecek. Türkiye ‘deki ilk konseri öncesi Dua Lipa ve ekibinin istekleri şaşırttı.

Justin Bieber istanbul konseri ne zamandı?

Bieber Fırtınası İstanbul ‘da! “Believe” turnesi kapsamında 2 Mayıs 2013 günü İTÜ Stadyumu’nda konser verecek olan Justin Bieber dünya çapında 15 milyonun üzerinde albüm satışı ile 2 yıldan fazla zamandır pop kültürüne ve sosyal medyanın yeni yüzü olarak hükmetmektedir.

Justin Bieber Türk kızları için ne dedi?

” türk kızları bıyıklı” demesinden daha iyidir. eyvallah incicilerin uydurduğu bir cümleymiş. ama yankısı önemli, otobüse binmeyen kimse ahkam kesmesin “o senin kokuşmuş şımarıklığının kokusu” bilmemne diye.

You might be interested:  Türkiye Hangi Enlem Ve Boylamlar Arasındadır?(Mükemmel cevap)

Dua lipa Türkiyeye gelecek mi?

Şampiyonlar Ligi finalinde sergilediği sahne şovuyla ününe ün katan güzel yıldız, Türkiye’ye ilk kez gelecek. Henüz sadece 23 yaşında olmasına rağmen, müzik listelerinin üst sıralarına adını yazdırmayı başarmış olan Dua Lipa, 14 Ağustos’ta Regnum Carya’da sahneye çıkacak.

Dua lipa Türkiye konserine kaç kişi katıldı?

Türkiye ‘deki ilk konserini veren Dua Lipa, saat 22.00’da sahneye çıktı. Bir saat sahnede kalan Dua Lipa ‘yı yerli ve yabancı yaklaşık 3 bin müziksever izledi.

BTS Türkiye’de konser verecek mi?

Şu an kadar herhangi BTS Türkiye konseri gerçekleşmemiş olsa da BTS konserleri dünyanın birçok yerinde yer almaya devam ediyor. BTS konserlerinden farklı K-POP konserleri de ilgini çekiyorsa, sana önereceğimiz diğer konserlere de göz atmadan ayrılma.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *