Categories Türkiye

Hummel Türkiye Kimin?(Doğru cevap)

Hummel‘ın sahibi DanimarkalI Thornico Grup, markanın Türkiye distribütörünün hisselerinin yüzde 51’ini satın aldı. Thornico Grup, Türkiye üzerinden Ortadoğu’ya ve Balkan ülkelerine açılmayı planlıyor.

Hummel hangi ülkeye aittir?

Hummel, Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. 1923 yılında Messmer ailesi tarafından Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Futbol, Basketbol, Hentbol, Ragbi, Avustralya Futbolu, Shinty ve Voleybol formaları, Futbol ve Hentbol ayakkabıları üretmektedir.

Orjinal Hummel nerede üretiliyor?

Hummel ‘ın tüm ürünleri yüzde yüz Türkiye’de üretiliyor.

Hummel ın sahibi kim?

Hummel; spor giyim ve spor aksesuarları üretimi konusunda köklü bir markadır. Danimarka tasarım geleneğini yansıtan Hummel, hem spor hem de günlük bir tarz sunan ürünleriyle kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Hummel ayakkabı kim üretiyor?

Hummel ‘ın sahibi DanimarkalI Thornico Grup, markanın Türkiye distribütörünün hisselerinin yüzde 51’ini satın aldı. Thornico Grup, Türkiye üzerinden Ortadoğu’ya ve Balkan ülkelerine açılmayı planlıyor.

Lescon hangi ülkeye ait?

Lescon, Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulmuş bir spor giyim şirketidir. Manisaspor, Kardemir Karabükspor gibi takımların formalarını üretmektedir.

Kinetix hangi ülkeye ait?

Lanse edildiği 1989’dan beri kalitesi, fiyat yapısı ve zengin ürün çeşidi ile beğeni toplayan Kinetix, bugün Türkiye çapında yaklaşık 1500 satış noktasında tüketiciye ulaşmaktadır.

Adidas hangi ülkede üretiliyor?

Adidas, sadece tek bir ülkede değil birçok ülkede üretim yapan bir firmadır. Hatta ülkemizde de Adidas üretimi yapılmaktadır. Ancak ürünlerinin birçoğu Fransa’da üretilmektedir.

You might be interested:  Fenerbahçe Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Ne Zaman?

Hummel israil’in mi?

Danimarka merkezli Hummel ‘ın anlamı Almanca, yaban arısı demektir ve logosunda arı figürü bulunmaktadır.

Nike hangi ülkeye ait?

Nike, Inc. (/ˈnaɪki/); Amerika Birleşik Devletleri merkezli, önde gelen spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuarları tasarımcısı ve pazarlayıcısı şirket ve bu ürünlerde kullanılan markadır.

Hummel hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişinde yer alan ürünü/ürünleri Yurtiçi Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsin.

Lumberjack nasıl bir marka?

Lumberjack Hakkında Bir İtalyan ayakkabı firması olan Lumberjack, özellikle outdoor bot ve ayakkabı modelleri ile ön plana çıkan bir markadır. Lumberjack, bir İtalyan markası olarak öne çıksa da zaman içerisinde bir Türk şirketi olan Zilyan Grup tarafından satın alınmış ve yerli bir Türk markası haline gelmiştir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *