Categories Türkiye

Huawei Türkiye Distribütörü Kim?(Doğru cevap)

Huawei Türkiye pazarına ne zaman girdi?

2011: Kurumsal ve cihaz iş birimlerinin Türkiye ‘deki operasyonları aktif olarak başladı.

Huawei misyonu nedir?

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, tüketicilere en son teknolojileri sunmaya ve teknolojik ilerlemelerin mutluluğunu dünyadaki daha fazla insanla paylaşmaya kendini adar. Harekete geç ve hayallerini gerçekleştir.

Huawei telefonumu nasıl garantiye gönderebilirim?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Huawei ne anlama gelir?

Huawei isminin Çince yazılışının ilk karakteri olan “华” harfi, çiçek anlamına geliyor ama aynı zamanda Çin veya Çinli anlamlarına da geliyor. İkinci karakter olan “为” ise başarı anlamını taşıyor. Yani Huawei, “Çin’in başarısı” gibi bir anlama sahip. Şirketin logosundaki çiçek de ilk harften esinlenerek tasarlanmış.

Huawei Türkiye Online Mağazası ne zaman açıldı?

HUAWEI TÜRKİYE online mağazası açıldı!!! 23 Mart 2020 tarihinde satışa başlayacak mağazada bu güne kadar günde 3 defa hediye çarkını çevirebilir, sosyal medyada paylaşmanız durumunda gün başına 2 hak daha kazanabilirsiniz.

Huaweı nasıl bir marka?

Huawei, Çin’in Shenzen şehrinde bulunan Çin menşeili ve çok uluslu bir şirkettir. Şirketin kurulduğu günden bugüne temel amacı ağ ve telekomünikasyon cihazları üretmek ve bu cihazları Çin ve diğer yabancı ülkelere pazarlayıp teknik destek hizmeti sağlamak olmuştur.

You might be interested:  Bosch Türkiye Genel Müdürü Kim?(Soru)

Huawei HIAL nedir?

Huawei, 2019 Temmuz ayından bu yana makine öğrenimi ve yapay zeka hizmetlerini geliştiriyor ve şimdiye kadarki en güçlü hale geldi. Huawei HiAI, akıllı cihazlar için açık bir AI yetenek platformudur. Çip, cihaz ve bulut düzeyinde yetenekler sağlayan 3 katmanlı bir AI ekosistemi sunar.

Huawei telefonlar ne kadar?

En Popüler Huawei Cep Telefonları

  • %7 Huawei P Smart 2021 128 GB2.849,05 TL21 satıcı
  • Huawei P40 Pro 256 GB14.249,05 TL1 satıcı
  • %11 Huawei Mate 20 Lite 64 GB2.649,00 TL10 satıcı
  • Huawei P40 128 GB7.789,05 TL4 satıcı
  • Huawei P20 Lite 64 GB Siyah2.299,00 TL3 satıcı
  • Huawei Y6 2019 32 GB1.895,00 TL25 satıcı

Huawei kapandı mı?

Son olarak Google, Android sitesinden Huawei telefonları kaldırdı. Google Huawei ‘yi desteklenen telefonlar listesinden kaldırdı. Bu hamleyle birlikte Google Play Store, Huawei telefonlarda artık bulunmayacak; bu da Google servislerinin bu telefonlarda artık çalışmayacağı anlamına geliyor.

Telefonumu garantiye verdim ne zaman gelir?

Eğer cep telefonundan kaynaklı bir arıza ise değiştirmekle yükümlü olacaktır. Bu sayede kanuni hakkınızı arayabilir ve sonuç alabilirsiniz. Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir.

Telefon ısınması Garantiye girer mi?

Çok ısınan telefon garantiye girer mi? Eğer telefonunuzdaki ısınma arızasından şikayetciyseniz ve cep telefonunuz garanti kapsamında ise yetkili servisler kullanıcı hatasından kaynaklanmayan arızalar için herhangi bir ücret almamakta.

Telefonumu garantiye verdim nasıl takip edebilirim Huawei?

Son 6 aya ait bir servis kaydına ulaşılamadı 6 aydan eski servis kaydı kontrolü için 4447988 Huawei Destek Merkezi’ni arayabilirisniz.

Huawei ile Honor aynı mı?

Huawei ‘nin alt markası Honor, Londra’da düzenlediği etkinlikte Honor 10 adını taşıyan yeni akıllı telefonunu tanıttı. Huawei ‘nin alt markası Honor, geçtiğimiz günlerde Honor 9 Lite ve Honor 7X ile Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı.

You might be interested:  Türkiye-rusya Maçını Hangi Kanal Verecek?(Soru)

Huawei hisseleri kimin?

Huawei bağımsız, özel bir şirkettir. Hükümet veya herhangi bir üçüncü taraf şirketinin mülkiyeti, kontrolü altında değiliz ve bu tür şirketlerle bir bağlantımız yoktur. Aslına bakarsanız, Huawei ilk günlerimizden beri geçerli olan Çalışan Hisse Sahipliği Programı (ESOP) aracılığıyla çalışanlarımızın mülkiyetindedir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *