Categories Türkiye

Hızlı Ve Öfkeli 8 Ne Zaman Vizyona Girecek Türkiye?(Mükemmel cevap)

Hızlı ve Öfkeli 8 de neler olacak?

HIZLI VE ÖFKELİ 8 KONUSU Yıllardır birlikte çalışan, adeta aile gibi olan ekibin beyni Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken gizemli Cipher’ın (Charlize Theron) saflarına katılarak en yakınındaki insanlara ihanet etmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman geliyor?

Temel çekimler 14 Mart 2016’da İzlanda’da başladı. Çekimler Nisan’ın sonlarında Küba’nın başkenti Havana’da başladı. Çekimler Nisan 2016’da Akranes’te devam etti. Çekimler Mayıs’ta Cleveland ve Ohio’da devam etmek üzere ayarlandı.

Hızlı ve Öfkeli 8 yaş sınırı kaç?

Aksiyon, Gerilim 136 dk. 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Hızlı ve Öfkeli 8 de kim öldü?

Ünlü sokak yarışı filmleri “ Hızlı ve Öfkeli ” serisindeki rolüyle tanınan ABD’li aktör Paul Walker 30 Kasım 2013 tarihinde ABD Los Angeles’ta trafik kazasında yaşamını yitirdi. Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan 40 yaşındaki Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne kadar izlendi?

Pandemi sebebiyle bir yılı aşkın süre boyunca ertelenen büyük gişe filmlerinin birer birer vizyona girmesiyle ABD sinemaları ritim bulmaya devam ediyor. Pandemi koşullarında seyirciyle buluşması bir yıl ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 (F9: The Fast Saga), ABD’de ilk hafta sonunda 70 milyon dolara ulaştı.

Paul Walker kaç yaşında öldü?

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin, Temmuz ayı içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

You might be interested:  Türkiye Finansın Sahibi Kim?(Mükemmel cevap)

Fast and Furious 9 kaç saat?

Dom Toretto ve arkadaşlarının, bu kez Dom’un geçmişinden gelen bir tehdide karşı amansız bir mücadeleye giriştiği Hızlı ve Öfkeli 9 ‘dan yeni bir fragman yayınlandı. Filmin 18 Haziran 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

Hızlı ve Öfkeli filmi nerede çekilmiştir?

Gişe rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli 8 filminin çekimleri 14 Mart 2016 tarihinde başladı. Yapım şirketi filmi Küba’da çekebilmek için Amerika Birleşik Devletleri ve Küba’dan izin aldı. Filmin devam çekimleri ise Havana ve Akranes’te devam etti. Cleveland ve Ohio’da filmin çekildiği yerler arasında yer alıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *