Categories Türkiye

Hızlı Ve Öfkeli 8 Ne Zaman Sinemalarda Türkiye?(Doğru cevap)

Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker’in oynamadığı ikinci film. Film Türkiye‘de 13 Nisan 2017’de vizyona girdi.

Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman çıkacak?

Hızlı ve Öfkeli 8 (2017) Hızlı ve Öfkeli film serisinin sekizinci filmi. Kadro şu anda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Eva Mendes, Lucas Black, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham’dan oluşmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 7 ne zaman çıkacak?

Pandemi sebebiyle bir yılı aşkın süre boyunca ertelenen büyük gişe filmlerinin birer birer vizyona girmesiyle ABD sinemaları ritim bulmaya devam ediyor. Pandemi koşullarında seyirciyle buluşması bir yıl ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 (F9: The Fast Saga), ABD’de ilk hafta sonunda 70 milyon dolara ulaştı.

Hızlı ve Öfkeli 9 2021 ne zaman çıkacak?

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin, Temmuz ayı içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 gelecek mi?

” Hızlı ve Öfkeli ” serisinin 10. bölümü, 2023’te sinemalarda yer alacak. Hızlı ve Öfekli filmi ülkemizde de oldukça sevilen bir seri. Yabancı filmler sıralamasının en üst sırasında Hızlı ve Öfkeli 7 bulunuyor. Film, 2.961.089 izleyici sayısıyla Titanic’in 20 yıla yakın süren liderliğini ele geçirdi.

Fast and Furious 10 çıkacak mı?

Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu filminin vizyon tarihi belli oldu. Seriye final yapacak son iki filmden ilki olan Hızlı ve Öfkeli 10 ‘un, ABD’de 7 Nisan 2023 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

You might be interested:  O Ses Türkiye Ne Zman?(En iyi çözüm)

Hızlı ve Öfkeli 8 Türkiye’de ne kadar izlendi?

Hızlı ve Öfkeli 8 -The Fate of the Furious filminin ilk hafta gişe hasılatı belli oldu. Box Office Türkiye verilerine göre, filmi ilk hafta sonunda 682 bin 295 kişi izlerken, 5 günlük seyirci sayısı da 806 bin 888 oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Paul Walker oynadı mı?

Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker ‘in oynamadığı ikinci filmdir. Hızlı ve Öfkeli 8 filmi, 13 Nisan 2017 tarihinde gösterime girmiştir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *