Categories Türkiye

Hbo Max Türkiye Ne Zaman Gelecek?(Soru)

HBO Max‘i artık Türkiye‘den izleyebileceğiz. Geçtiğimiz gün düzenlenen HBO Max Avrupa launch’ında birçok popüler dizilerden resmi tanıtımlar yayınlandı. Ayrıca HBO Max, 2022 yılında hangi ülkelerde izleyicilerine açılacağını açıkladı. 2022 yılında HBO Max‘in geleceği ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor.

HBO Max hangi ülkelerde?

Dijital yayın platformu, Türkiye, Hollanda, Yunanistan, İzlanda, Estonya, Letonya ve Litvanya ülkelerinde 2022’de izleyici ile buluşacak.

HBO Max kac para?

HBO Max ‘in ABD’deki aylık abonelik fiyatı 9,99 dolardan başlıyor. Bunu güncel kura göre çevirdiğimizde 90 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkıyor. Fakat ülkemizdeki diğer dijital platformlarla rekabetçi olabilmesi için HBO Max Türkiye fiyatının 50 TL ‘den pahalı olması beklenmiyor.

HBO Türkiye’de var mı?

Türkiye için tarih verdiler! ABD’li online dizi ve film platformu HBO Max, Türkiye ‘de yayınlara başlayacağı tarihi duyurdu. Dijital yayın platformu, Türkiye, Hollanda, Yunanistan, İzlanda, Estonya, Letonya ve Litvanya’da 2022’de izleyicilerle buluşacağını açıkladı.

Netflix ücreti ne kadar?

Netflix ‘i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 26,99 TL ile 54,99 TL arasında değişmektedir.

HBO Mac nedir?

warnermedia’nın kuracağı dijital platformun potansiyel adı. edit: resmileşti. 2020’de geliyor. friens’in netflix ile olan anlaşmasını 2020 yılında bitireceğini duyurmuşlar. hbo dizileri, dc dizileri, tnt, as, cn, cnn vs. bir çok kanalın dizilerini barındıracak ayrıca warner media filmleri de dahil olacak.

You might be interested:  Türkiye Bugünkü 7 Coğrafi Bölgesi Hangi Tarihte Belirlenmiştir?(En iyi çözüm)

HBO Max e nasıl üye olunur?

HBO Max’e nasıl abone olunur?

  1. Adım #1: HBO Max internet sitesini açın.
  2. Adım #2: Abone Ol butonuna tıklayın.
  3. Adım #3: Aylık ve yıllık abonelik seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edin.
  4. Adım #4: Hesap bilgilerinizi girin.
  5. Adım #5: Ödeme bilgilerinizi girin.
  6. Adım #6: Artık HBO Max abonesi oldunuz.

HBO ücretli mi?

hbo now hemen hemen tüm cihazlarda çalışmakta. web, smart tv, apple ve android uygulamalarının yanı sıra playstation ve xbox’da da çalışıyor. bir hesapla aynı anda 3 cihaz stream yapabiliyor. aylık üyelik 15$ ayrıca 2 haftalık ücretsiz deneme süresi var.

HBO GO nedir?

HBO Go, TV Everywhere video on demand akış hizmeti sunan bir hizmettir. Amerikan premium kablolu televizyon ağı HBO (Home Box Office, Inc. bölümü) tarafından sunulur.

The Wire nasıl bir dizi?

Amerika’nın Baltimore şehrinde geçen dizi; her sezon başka bir sorunu odağına alarak, birebir yaşanan olaylardan esinlenerek suçluların dünyasına farklı bir yerden bakıyor. Wire ‘ın yapım ve yazarlığını eski bir polis muhabiri olan David Simon’ın yapması ise dizinin zaman zaman belgesel tadında olmasını sağlıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *