Categories Türkiye

Godzilla Vs Kong Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(EN iyi 5 ipucu)

Godzilla vs Kong nereden izlenir?

Godzilla vs. Kong filminin sinemalar yerine doğrudan internette yayınlanacağı ortaya çıktı. 200 milyon dolarlık dev filmin yayın hakları için şu anda Netflix ve HBO Max platformları yarışıyor.

Godzilla vs King ne zaman çıkacak?

İzleyenlerin merakla beklediği Godzilla vs Kong filminin yayın tarihi hakkında resmi bilgi geldi. Godzilla vs Kong filmi 26 Mart 2021 tarhinde ABD’de vizyona girmişti. Türkiye’de ise vizyona ABD’de yayınlandıktan 2 ay sonra girecek. Yani 21 Mayıs tarihinde sinemalarda olması bekleniyor.

Godzilla vs Kong filmi ne zaman yayınlanacak?

Godzilla ‘nın maceraları TV+’ta!

Godzilla nereden geldi?

Godzilla (ゴジラ Gojira), hayali bir Japon canavarıdır. İlk olarak 1954 yapımı Godzilla filminde yer almıştır. Sonrasında dünyaca tanınan bir film karakteri olmuştur.

King Kong gerçek olabilir mi?

Quaternary International dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, gerçek “ King Kong ” olarak tanımlanan bir zamanların devasa maymunu Gigantopithecus’un nesli, değişen yiyecek ortamına uyum sağlayamadığı için tükenmiş! Friedemann Schrenk Gigantopithecus’un büyük azı dişlerinden birini gösteriyor.

Son of Kong ne zaman çıkacak?

Bu filmde 120 metre uzunluğunda olan Godzilla ‘ nın ağırlığı ise 164 bin ton.

Godzilla vs Kong ne anlatıyor?

Godzilla vs Kong, canavarların düyada dolaştığı, insanlığın gelecekleri için mücadele ettiği bir zamanda, doğanın en güçlü ikilisi olan Godzilla ve Kong, daha önce hiç görülmemiş bir savaşta çarpışmasını konu ediyor. İki canavar üstünlük için karşı karşıya geldiğinde, insanlık büyük bir tehlikenin ortasında kalır.

You might be interested:  Xiaomi Türkiye Garantili Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Kong’un boyu kaç metre?

Yönetmen Peter Jackson’ın 2005 yılında çektiği King Kong filmindeki Kong ‘ un boyu 25 metre yüksekliğe sahipti. Bu filmde ise Kong ‘ un boyu 100 metre yani 328 ayak boyunda. Kong ‘ un görünümü; ilk film King Kong (1933)’ta bulunan muadilinin görünümünden esinlenildi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *