Categories Türkiye

Geforce Now Türkiye Sunucusu Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

15 Mart 2021 tarihi itibariyle Beta sürecini tamamlayan GeForce NOW Türkiye şimdi ülkemiz oyuncuları tarafından kullanılabiliyor. Yurt dışında halihazırda faaliyeti süren platform, bu gece 00.00’da Türkiye‘deki sunucularını aktif hale getirdi.

GeForce Now Türkiye sunucusu ne zaman gelecek?

NVIDIA GeForce Now hizmetinin Türkiye sunucuları 15 Şubat Pazartesi Beta sürecine başlayacak. Bu süreç ise 1 ay sürecek. GeForce Now Türkiye hizmeti ise 15 Mart’ta herkese açılacak.

GeForce Now Türkiye sunucusu açıldı mı?

NVIDIA Türkiye ‘yi Sevdi: GeForce Now ‘ın Ülkemizdeki İkinci Sunucusu İstanbul ‘da Açıldı

GeForce Now Türkiye sunucusu hangi şehirde?

GeForce Now ‘ın Türkiye ‘deki ilk sunucuları Ankara’ya konumlandırılmıştı. Ankara’ya ek olarak hizmet verecek İstanbul sunucuları sayesinde İstanbul ‘a yakın kullanıcıların daha az gecikmeyle bağlanacak.

GeForce Now nasıl Türkiye Sunucusu?

Nvidia ‘nın bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now, çok yakında Türkiye sunucuları üzerinden hizmet sunacak. Nvidia ve Turkcell iş birliği ile GeForce Now sunucuları Turkcell’in Türkiye ‘deki sunucuları üzerinden hizmet verecek. GeForce Now ‘ın Türkiye sunucularına https://gameplus.com.tr/ adresinden ulaşılacak.

GeForce now Türkiye sunucusu kaç TL?

Turkcell GAME+ iş birliği ile geçtiğimiz ay Türkiye ‘de beta testleri başlayan bulut oyun platformu GeForce Now ‘un resmi Türkiye fiyatı aylık 74,90 TL olarak açıklandı.

You might be interested:  Gearbest Türkiye Depo Nerede?(Soru)

GeForce now Türkiye kaç TL?

sorularının yanıtlarını sizler için derledik. Turkcell GAME+ iş birliği ile geçtiğimiz ay Türkiye ‘de beta testleri start alan bulut oyun platformu GeForce Now ‘un resmi Türkiye fiyatı aylık 74,90 TL olarak duyuruldu.

GeForce now ne zaman aktif olacak?

Edindiğimiz bilgilere göre GeForce NOW powered by GAME+, Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket seçeneği ile 15 Mart 2021 tarihinde kullanıma sunulacak.

GeForce Now hangi oyunlar gelecek?

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun

 • King’s Bounty II (24 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store platformlarında)
 • Automachef (26 Ağustos’ta Epic Games ‘de ücretsiz)
 • Icarus (27 Ağustos’ta beta sürümü Steam platformunda)
 • Black Book (Steam ve Epic Games Store platformlarında)

GeForce Now Türkiyeden Çekildi mi?

Nvidia ‘nın bulut tabanlı oyunu servisi Nvidia GeForce Now için şaşırtan açıklama geldi. Türkiye’deki oyuncular servisi yurtdışından kullanmayacak! Nvidia ‘nın GeForce Now hizmetini kullanıcılar Amerika’dan ödeme yaparak neredeyse yarı fiyatına kullanabiliyordu.

GeForce now Türkiye sunucusu ne işe yarar?

GEFORCE NOW NEDİR? NVIDIA ‘nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olunursa olunsun oyunu kaldığı yerden, desteklenen herhangi bir cihazda devam ettirmek mümkün oluyor.

GeForce now Türkiye hangi oyunlar var?

GeForce Now En İyi Oyunlar

 • Watch Dogs Legion.
 • Apex Legends.
 • Assassin’s Creed Serisi.
 • Counter-Strike: Global Offensive.
 • The Witcher 3: Wild Hunt.
 • Euro Truck Simulator 2.
 • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood.
 • Tom Clancy’s Serisi.

Gameplus sunucuları nerede?

Ankara’da açılan sunucu ile hizmet vermeye başlayan GAMEPLUS, bugün edindiğimiz bilgilere göre ikinci sunucusunu kısa süre sonra hizmete sunacak. Turkcell tarafından aktarılan bilgilere göre GAMEPLUS servisinin ikinci sunucusu İstanbul’da açılacak.

You might be interested:  Türkiye Dış Borcu Ne Kadar?(Soru)

GeForce Now nasıl kullanılır 2021?

Sahip olduğunuz oyunları bulmak için arama çubuğunu kullanın ve oyunları GeForce NOW kütüphanenize ekleyin. Ekledikten sonra oyun kutucuğuna tıklayın ve oyunu buluttaki GeForce NOW oyun donanımınızda başlatın. Oyunu Mac veya PC’nizde başlatılıyormuşsunuz gibi görecek ve hissedeceksiniz.

GeForce Now kaç Mbps gerekli?

GeForce NOW, 60 fps’de 720p için en az 15Mbps ve 60fps’de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır. Kablolu bir Ethernet bağlantısı veya 5GHz kablosuz yönlendirici kullanmanız tavsiye edilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *