Categories Türkiye

Geforce Now Türkiye Ne Zaman Gelecek?(Çözülmüş)

Edindiğimiz bilgilere göre GeForce NOW powered by GAME+, Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket seçeneği ile 15 Mart 2021 tarihinde kullanıma sunulacak.

GeForce Now Türkiye sunucusu ne zaman gelecek?

NVIDIA GeForce Now hizmetinin Türkiye sunucuları 15 Şubat Pazartesi Beta sürecine başlayacak. Bu süreç ise 1 ay sürecek. GeForce Now Türkiye hizmeti ise 15 Mart’ta herkese açılacak.

GeForce Now Türkiye sunucusu gelecek mi?

Ülkemizde Turkcell GAME+ iş birliği ile faaliyet gösteren GeForce Now ‘ın ikinci sunucusu açılıyor. İstanbul ‘an hizmet verecek yeni sunucuların Temmuz ayının ilk haftasında kullanıma sunulacağı duyuruldu. GeForce Now ‘ın Türkiye ‘deki ilk sunucuları Ankara’ya konumlandırılmıştı.

GeForce Now Türkiye kaç TL?

sorularının yanıtlarını sizler için derledik. Turkcell GAME+ iş birliği ile geçtiğimiz ay Türkiye ‘de beta testleri start alan bulut oyun platformu GeForce Now ‘un resmi Türkiye fiyatı aylık 74,90 TL olarak duyuruldu.

GeForce Now hangi Platforms supported?

GeForce Now ‘un iOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışıyor. Ayrıca, GeForce Now servisini kullanarak oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların Steam, Epic Games Store veya Ubisoft gibi dijital platform hesabınızda olması gerekiyor.

You might be interested:  Türkiye Kendi Parasını Ne Zaman Basmaya Başladı?(Çözülmüş)

GeForce now ne zaman aktif olacak?

Edindiğimiz bilgilere göre GeForce NOW powered by GAME+, Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket seçeneği ile 15 Mart 2021 tarihinde kullanıma sunulacak.

GeForce Now kaç Mbps gerekli?

GeForce NOW, 60 fps’de 720p için en az 15Mbps ve 60fps’de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır. Kablolu bir Ethernet bağlantısı veya 5GHz kablosuz yönlendirici kullanmanız tavsiye edilir.

GeForce Now hangi oyunlar gelecek?

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun

 • King’s Bounty II (24 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store platformlarında)
 • Automachef (26 Ağustos’ta Epic Games ‘de ücretsiz)
 • Icarus (27 Ağustos’ta beta sürümü Steam platformunda)
 • Black Book (Steam ve Epic Games Store platformlarında)

GeForce Now Türkiye hangi oyunlar var?

GeForce Now En İyi Oyunlar

 • Watch Dogs Legion.
 • Apex Legends.
 • Assassin’s Creed Serisi.
 • Counter-Strike: Global Offensive.
 • The Witcher 3: Wild Hunt.
 • Euro Truck Simulator 2.
 • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood.
 • Tom Clancy’s Serisi.

GeForce Now Türkiye sunucusu ne işe yarar?

GEFORCE NOW NEDİR? NVIDIA ‘nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olunursa olunsun oyunu kaldığı yerden, desteklenen herhangi bir cihazda devam ettirmek mümkün oluyor.

GeForce Now 3 aylık kaç TL?

2- Lansman Özel Premium Paket: Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak olan Lansman Özel Premium paketin ücreti aylık 49.9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay için toplam 149.7 TL olarak belirlendi.

GeForce Now Game+ kaç TL?

GeForce Now Powered by GAME+, aylık 74,90 TL olacak. Türkiye sunucularında hizmet verecek GeForce Now Powered by GAME+ servisinin abonelik ücreti açıklandı.

You might be interested:  Türkiye De Ne Kadar Zeytin Ağacı Var? (Çözünme)

GeForce Now indirim olacak mı?

GeForce NOW İçin Yeni ve Avantajlı Bir Kampanya Duyuruldu. GeForce NOW ‘ın aylık 75 TL olan üyelik ücreti oyunseverlerin kalbini kırmıştı. Yeni kampanyayla oyuncular artık 3 aylık GeForce NOW üyeliği almaları durumunda aylık 59,90 TL, üç aylık olarak da 179,7 TL ödeyebilecek.

GeForce Now iade edilir mi?

GeForce Now üyeliğinin iptali durumunda maalesef ki para iadesi bulunmuyor. Ancak üyeliğinizi iptal etseniz bile üyeliğinizin son gününe kadar GeForce Now hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

GeForce Now Premium Oturum süresi ne kadar?

Dün akşam saatlerinde Game+’a gelen 24 saatlik premium paketin ardından ücretsiz paketteki oturum süresi ne yazık ki 1 saatten yarım saate düşürüldü. Oyunları stream ederek oynamamızı sağlayan GeForce Now ‘ın yerelleştirilen hizmeti Game+’tan kötü haber geldi.

GeForce Now kullanılır mı?

GeForce NOW, favori PC oyunlarınızı NVIDIA bulut veri merkezlerinden yayınlar ve desteklenen herhangi bir cihazda bunu kullanabilirsiniz. GameStream ise, oyunlarınızı sahip olduğunuz GeForce RTX veya GTX destekli PC’nizden SHIELD’ınıza aktarmaya olanak tanır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *