Categories Türkiye

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Nasıl Indirilir?

Euro Truck Simulator 2 Türkiye haritası var mı?

Yaklaşık altı ay önce duyurulan ve merakla beklenen ETS 2 Road to the Black Sea paketi Steam’de yerini aldı. İçerisinde Türkiye ‘nin Trakya Bölgesini de içeren paketin fiyatı 48 TL.

ETS 2 Türkiye haritası için hangi DLC lazım?

Türkiye haritasında 81 il henüz gelmedi. Lakin Türkiye ‘deki bazı illeri oynamak turlamak isterseniz resimdeki “middle – east add- on” dosyalarını indirmeniz gerek. Ayrıca ProMods için “mapbooster” DLC ‘sine sahip olmanız gerekmekte.

Euro Truck kaç gb?

İşletim Sistemi: Win 7, 8. İşlemci: Dual Cope CPU 3.0 GHz. Bellek: 4 GB RAM. HDD: 10 GB kullanılabilir alan.

Kirkenes madeni nerede?

Norveç’in kuzeydoğu ucundaki bir yarımadada bulunan Kirkenes, özellikle kışın popüler olan küçük bir maden kasabasıdır.

Euro Truck Simulator 2 DLC nereye atılır?

common adlı klasöre girdikten sonra Euro Truck Simulator 2 klasörüne giriyoruz. Bu. scs dosyalarından hangisini kapatmak istiyorsanız masaüstüne atabilir, aktif etmek içinde tekrar aynı adımlarla. scs adlı dlc ‘leri Euro Truck Simulator 2 adlı klasöre atabilirsiniz.

ETS DLC ne demek?

“İndirilebilir İçerik” anlamına geliyor DLC. ETS 2 için boya pakedi, harita gibi DLC ‘ler mevcut. Para karşılığı bunları alıp oyundaki içeriği arttırıyorsunuz.

ETS 2 MP ProMods nedir?

ProMods, hem orijinal harita üzerinde kaplama iyileştirmesi, yolların daha gerçeğe yakın bir şekilde düzenlenmesi, (kavşakların daha karmaşık hale getirilmesi gibi) değişiklikler yapan; hem de orijinal harita üzerinde ya da mevcut ETS 2 DLC’leri ile mevcut olmayan yeni yerlerin haritaya dahil edildiği bir harita

You might be interested:  Türkiye Yaz Saati Uygulaması Hangi Ile Göre?(Mükemmel cevap)

Euro Truck Simulator 2 kaç GB indirme?

Bellek:4 GB RAM. Grafik:GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi. ATI veya NVidia sürücülerinin son ikili sürümü (MESA, ETS 2 ile güvenilir bir şekilde çalışmayabilir) Hard Drive:10 GB HD kullanılabilir alan.

PES 2021 kaç gb?

PES 2021 ‘i oynayabilmek için en temel kurulum ile dahili depolamada en az 40 GB boş alan gerekmektedir.

The Witcher 3 Wild kaç gb?

The Witcher 3: Wild Hunt grafikleri ortalama donanımlı bir PC sistemine sahip olmayı gerektiriyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 40 GB yer kaplamaktadır.

Kirkenes hangi şehirde?

Kirkenes (Norveççe: [çɪrkənɛs]), Norveç´te bir şehir. Kirkenes, Norveç´in kuzeyinde bulunan Sør-Varanger ilinin merkezidir. Rusya sınırına 10 km Finlandiya sınırına ise 35 km uzaklıktadır. Yüzölçümü 2,02 km² olup nüfusu 4000´dür.

Ets2 ProMods nasıl yapılır?

Euro Truck Simulator 2 oyununu başlatın. Profil Seçimi sayfasından Promods ile oynamak istediğiniz profilinizi seçin ve Mod Yönetimi butonuna basın. ProMods dosyalarından birisinin üstüne tıklayarak seçin. Sağ ok’a basarak dosyayı etkinleştirin.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *