Categories Türkiye

Ets 2 Türkiye Dlc Ne Zaman Çıkacak?

Euro Truck Simulator 2 Türkiye haritası 5 Aralık’da çıkacak Yeni DLC paketiyle birlikte oyuna Bulgaristan ve Romanya haritaları eklenirken, Türkiye‘den de İstanbul ve Trakya bölgesinin haritaları oyuna dahil ediliyor.

ETS 2 Türkiye haritası devamı gelecek mi?

Popüler simülasyon oyunu Euro Truck Simulator ( ETS ), Türkiye haritasını da oyuna dahil ediyor. Oyunun geliştiricisi SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ‘ye Türkiye yollarını da kapsayan yeni versiyonu Road to the Black Sea (Karadeniz’e Giden Yol) 5 Aralık’ta çıkacağını duyurdu.

ETS 2 Türkiye DLC kaç TL?

DLC ‘nin Türkiye ‘deki satış fiyatının 39 TL olması bekleniyor.

ETS 2 Türkiye hangi şehirler var?

SCS Software tarafından geliştirilip yayınlanan oyun, 2012 yılında oyuncularla buluşmuştu. 5 Aralık tarihinde oyuncularla buluşan yeni harita; Türkiye ‘den üç ili içeriyor. Edirne, Tekirdağ ve İstanbul (Avrupa Yakası). Oyuncular 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü ve İstanbul ‘un boğazını oyunda göremeyecekler.

Euro Truck Simulator 2 DLC ne demek?

“İndirilebilir İçerik” anlamına geliyor DLC. ETS 2 için boya pakedi, harita gibi DLC ‘ler mevcut. Para karşılığı bunları alıp oyundaki içeriği arttırıyorsunuz.

Kirkenes Maden yolu hangi haritada?

O yol bildiğim kadarıyla promods haritasında.

Euro Truck Simulator 2 yollar gerçek mi?

aslında gerçek, tam gerçek değil ama yol isimleri ve güzergahları gerçeğinden esinlenerek yapılmış. ölçek olarak küçültüldüğü için asla birebir olamaz tabi ama 4-5 dlc sonra tüm harita biteceğinden ölçeği arttırma yoluna gidebilirler.

You might be interested:  Türkiye Bor Rezervleri Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

ETS 2 Türkiye haritası kaç TL?

Yaklaşık altı ay önce duyurulan ve merakla beklenen ETS 2 Road to the Black Sea paketi Steam’de yerini aldı. İçerisinde Türkiye ‘nin Trakya Bölgesini de içeren paketin fiyatı 48 TL.

Black Sea DLC ne kadar?

ETS 2 Road to the Black Sea fiyatı 48 TL oldu. Beklentilerden yüksek gelen fiyatla birlikte DLC ‘nin fiyatı oyunun kendisinden yüksek olmuş oldu.

Euro Truck Simulator 2 Going East hangi ülkeler var?

Going East DLC ile eklenen ülkeler: Çek Cumhuriyeti (1 şehir) Macaristan (4 şehir) Polonya (8 şehir) Slovakya ( 2 şehir)

ProMods için hangi DLC gerekli?

Ayrıca ProMods için “mapbooster” DLC ‘sine sahip olmanız gerekmekte.

ETS 2 hangi ülkenin?

SCS Software, bir Çek Cumhuriyeti kökenli yazılım geliştirme şirketidir.

Euro Truck Simulator 2 DLC nereye atılır?

common adlı klasöre girdikten sonra Euro Truck Simulator 2 klasörüne giriyoruz. Bu. scs dosyalarından hangisini kapatmak istiyorsanız masaüstüne atabilir, aktif etmek içinde tekrar aynı adımlarla. scs adlı dlc ‘leri Euro Truck Simulator 2 adlı klasöre atabilirsiniz.

Steamde DLC nasıl indirilir?

Steam ‘den oyunun mağazasına girin, biraz aşağıya indiğinizde indirilebilir içerikleri (Ücretli/Ücretsiz) görüntüleyin. Satın alma işlemi gibi, istediğiniz DLC ‘yi seçin ve Kütüphanenize ekleyin.

DLC mod sistemi nedir?

Kullanıcılar Tarafından Oluşturulan DLC ‘ler Birçok oyunda oyun içi içerik oluşturan ve indirilebilen oyuncular da bulunur. Oyunu oynayan insanlar tarafından oluşturulan DLC ‘ye genellikle “ mod ” denir. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik oyunları her şekilde genişletebilir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *