Categories Türkiye

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Türkiye Vizyon Tarihi?(En iyi çözüm)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 hakkında bilgi?

Animasyon, 3 Boyutlu Dişi ejderha Işığın Öfkesi’nin ortaya çıkışı, köylerinin o güne kadar karşılaştığı en karanlık tehlikeyle aynı zamana denk gelince Hıçgıdık ve Dişsiz bildikleri tek yuvayı terk edip sadece efsanede var olduğu düşünülen gizli bir dünyaya yolculuğa çıkarlar.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 hasılat?

Türkiye’de 690 bin kişi tarafından izlenerek 9,7 milyon liralık gelir elde eden film, şu ana kadar dünya çapında toplam 98 milyon dolar hasılat elde etti. Bu da onu 2019’un 100 milyon dolarlık gişe eşiğini geçecek olan üçüncü film olmasına aday hale getiriyor.

Ejderha nasıl eğitilir filmleri?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Netflix Türkiye’de mevcut değil. Diğer ülkelerde Netflix’te mevcuttur ve birkaç basit adımda kilidini açabilirsiniz.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Son mu?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin üçüncü ve son filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, bugün (25 Ocak 2019) gösterime girdi. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevilen Dişsiz’in sinema perdesindeki son ve final macerasını izlemek için gelen basın ön gösterimi davetini kaçıramazdık…

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin kim seslendiriyor?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

  1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Animasyon Filmini Seslendiren Sanatçılar:
  2. Jay Baruchel – Hıçkıdık: Harun Can.
  3. Gerard Butler – Zebella: Hakan Vanlı
  4. Craig Ferguson – Geğirik: Fatih Özacun.
  5. America Ferrera – Astrid: Serenay Sarıkaya.
  6. Jonah Hill – Südüklü: Ahmet Taşar.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin kaç film?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin ‘de, ejderhalar Berk Adası’nı kendilerine mesken seçmişlerdir. Yetişkinlik çağına erişen genç erkeklerin yapması gereken tek şey bir ejderhayı öldürmektir. Zamanı geldiğinde köyün şefinin tuhaf oğlu Hiccup, icat ettiği tuhaf mekanizmalı silahı bir yaratığa doğrultarak onu öldürmeye yeltenir.

You might be interested:  Galatasaray Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin yeni film?

Viking bir liderin oğlu olan utangaç Hıçkıdık önemli bir vazifeyi yerine getirmelidir: Savaşçı yönünü kanıtlamak için bir ejderha öldürmesi gerekir. Jay Baruchel, Jonah Hill, Kristen Wiig ve Gerard Butler Oscar adayı olmuş bu animasyon komediye sesleriyle katılıyorlar.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin yaş sınırı?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Kaç Yaş: 6 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin Uygun Film Önerisidir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *