Categories Türkiye

Bmw Türkiye Distribütörü Kim?

Borusan Otomotiv İthalat, 30 yılı aşkın süredir Türkiye‘de BMW ve MINI markalarının distribütörlüğünü yürütürken, Borusan Otomotiv Pazarlama ise Jaguar Land Rover markalarının distribütörü olarak hizmet vermektedir. Borusan Otomotiv Grubu 22 adet yetkili satıcı ve 50 adet yetkili servis noktasına sahiptir.

Borusan Oto Sahibi Kim?

Borusan Holding, Türkiye ve dünya çapında çelik, distribütörlük, enerji ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren İstanbul merkezli şirketler topluluğudur. Asım Kocabıyık tarafından 1944’te kurulan topluluk 10’dan fazla şirketle, 12 farklı ülkede yaklaşık 7,500 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Borusan Otomotiv Genel Müdürü Kimdir?

Hakan Tiftik başkanlığındaki Borusan Otomotiv İcra Kurulu 1 Ocak itibariyle şu isimlerden oluşuyor: Ayhan Ölçer, Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, BMW/MINI/BMW Motorrad Genel Müdürü

Borusan hangi arabalar?

Borusan Otomotiv, BMW, MINI, BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover dahil olmak üzere global otomotiv pazarında haklı bir üne sahip olan premium markaların Türkiye distribütörüdür. Borusan Holding, otomotiv grubunda üç şirketle faaliyet göstermektedir.

BMW servisleri hangi illerde var?

Borusan Oto BMW Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi olarak, Ankara, İçel, İstanbul, Gaziantep, Muğla, Tekirdağ ve Diyarbakır lokasyonlarında hizmet veriyoruz. Ankara, İçel, İstanbul, Gaziantep, Muğla, Tekirdağ ve Diyarbakır illerinde konumlanan Yetkili Satıcı ve Servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Borusan Kocabıyık kimin?

57 yıl liderliğini yaptığı grubu bugün 6 bin kişinin çalıştığı, çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren bir dünya şirketi haline getirdi. Kocabıyık, 2001 yılında yönetim kurulu başkanlığı görevini oğlu Ahmet Kocabıyık ‘a devrederek Borusan Holding’in kurucu ve onursal başkanı oldu.

You might be interested:  Türkiye Kupası Çeyrek Final Maçları Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Bryat hisse kimin?

Borusan Teknolojik Yatırımlar Holding A.Ş.

Simay Alsan kimdir?

1 Nisan 2018 itibariyle Borusan Oto’nun liderliğini Simay Alsan üstlenecektir. 1995 yılından beri perakende ve ithalatçı düzeyinde çeşitli fonksiyonlarda ve markalarda görev alan Alsan, 2015 yılından bu yana da Borusan Otomotiv Pazarlama Jaguar Land Rover Genel Müdürü & İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktaydı.

Borusan Lojistik Genel Müdürü kim?

Borusan Lojistik Hizmetleri Genel Müdürlük pozisyonuna Serdar Erçal atandı.

Borusan Oto ne?

Borusan Otomotiv İthalat ve Borusan Otomotiv Pazarlama, premium otomobil segmentinde yıllardır faaliyet göstermektedir. Borusan Oto ise, Borusan Otomotiv Grubu şirketlerinin en büyük pazar payına sahip yetkili satıcısı ve yetkili servisidir.

Borusan Holding ne iş yapar?

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana, tutku dolu otomobillerin en iyi yorumu olan BMW ‘nin Türkiye distribütörüdür. Şirket bugün Türkiye’nin yoğun rekabete dayalı otomotiv sektöründe geniş bir ürün gamına sahiptir.

BMW takas desteği ne kadar?

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3, 400.000 TL’ye %0 faiz oranı avantajı* ve 50.000 TL’ye varan takas desteği fırsatı ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

BMW üretim yeri neresi?

Alman BMW markası bu durumla en fazla yüz yüze kalan marka oluyor. Çünkü BMW ‘nin özellikle bütün SUV modelleri Amerika Güney Karolina’daki fabrikada üretiliyor.

BMW bakımı ne kadar?

BMW bakım fiyatları genel olarak 100 TL – 3.000 TL aralığında değişebilmektedir.

Borusan ekspertiz yapıyor mu?

Borusan Otomotiv yirminin üzerinde yetkili satış noktasında satılan her otomobilin; Detaylı kontrollerini gerçekleştirir. Devir ve ruhsat işlemlerini takip eder. Takasa alımında, ekspertiz & detay kontroller sonucu size optimum fiyatı sunar.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *