Categories Türkiye

Black Friday Ne Zaman Türkiye?(Doğru cevap)

2021 Kara Cuma indirimleri ne zaman?

Black Friday 26 Kasım 2021 Kara Cuma ne zaman diye merak ediyorsanız eğer, bu yıl Black Friday 2021, 26 Kasım tarihinde düzenlenecek. 130’dan fazla ülkenin düzenlediği Efsane Cuma ‘da Türkiye’deki mağazalar, markalar ve e – ticaret siteleri de yer alır.

Kara Cuma indirimleri ne zaman?

BLACK FRİDAY 2021 İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR? KARA CUMA HANGİ TARİHTE? Black Friday, bu yıl 26 Kasım Cuma tarihine denk geliyor. Yılın en büyük indirim dönemi olan kara cuma, 26 Kasım Cuma saat 00.00’da başlıyor. 6

Black Friday indirimleri ne zaman başlıyor?

Her yıl alışveriş çılgınlığının doruğa çıktığı Black Friday indirimleri başladı. ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma günü yapılan Black Friday 26 Kasım Cuma günü başlayacak, ancak ülkemizde bilinen adıyla “Efsane Cuma” indirimlerinin tarihleri farklılık gösterebiliyor. 4

Efsane Kasım indirimi kaç gün sürecek?

Bu yıl 26 Kasım Cuma 2021 gününe denk gelen Black Friday, Amerika’da her yıl, kasım ayının dördüncü Perşembe’sine denk gelen Şükran Günü ‘nden sonraki ilk Cuma günü sabahın erken saatlerinden başlayıp gece geç saatlere kadar devam eder. Bu muhteşem indirimler sadece 1 günlüktür.

Black Friday ne zaman Trendyol?

Black Friday 2021 Trendyol ‘da Yaşanır Trendyol Yılın En Büyük İndirimleri dediği Efsane Günler’e 23 Kasım saat 00:00’da başlıyor!

Bershka Black Friday ne zaman?

Erkek ve kadın giyim ve modasında Black Friday indirimleri Yılın en çok beklenen günlerinden biri Bershka Black Friday. Online moda geride kalmayıp Black Friday ‘e katılıyor ve kadın ve erkek giyiminde herkesin ağzını açık bırakacak indirimlerle geliyor. Bu yıl indirim dolu Cuma 26 Kasım 2021 tarihine denk geliyor.

You might be interested:  Türkiye Eurovision Nerede Yapıldı?(Soru)

Trendyol büyük indirim ne zaman 2021?

Trendyol Black Friday İndirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlıyor ve 30 Kasım Cuma gününe kadar devam edecek. Trendyol Yılbaşı İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Trendyol yılbaşı indirimi 2021 senesinde 27 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor.

Muhteşem Cuma ne zaman?

Black Friday 2021 İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? Her yıl olduğu gibi Black Friday 2021 de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanacak. Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde gündemde olacak Şahane Cuma günleri tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilecek. Türkiye’de Şahane Cuma 26 Kasım 2021 gününe denk geliyor.

Hepsiburada efsane Kasım hangi tarihler arasında?

Bu yılın ‘ Efsane Kasım ‘ı dahilindeki ‘Şimdi Al Ocak’ta Öde’ kampanyası, 1 – 30 Kasım tarihleri arasında yapılacak teknolojiden, beyaz eşyaya, modadan ev ihtiyaçlarına binlerce ürünü kapsayan alışverişlerde, 2 ay taksit erteleme imkanı sağlayacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *