Categories Türkiye

Black Desert Türkiye Nasıl Oynanır?(EN iyi 5 ipucu)

Black Desert Online Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Black Desert Online ‘a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

  1. Karşınıza çıkan formda e-posta adresinizi ve doğum tarihinizi doldurun.
  2. ‘Pre-Register’ seçeneğine basın.,
  3. Yönlendirildiğiniz sayfada en açılır pencerenin en alt kısmından istediğiniz platformu (Xbox, PlayStation veya PC) ve sunucuyu seçin.

Black Desert ücretsiz mi?

Black Desert online oyunu önceden de ücretsiz olan bir oyundu. Birden farklı platformla bulunan bu oyun ciddi bir hayran kitlesine sahip ve ilgi çekici grafikleriyle gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdi ise Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulduğu bilgisi resmi olarak paylaşıldı.

Black Desert Online ne kadar?

Black Desert Online hangi paketi almalıyım sorusuna karşılık 3 adet seçenek bulunmaktadır: Traveler Paket – 23,60 TL: Değerli Paket (15 Gün), Kupon Kesesi.

Black Desert paket nedir?

[Traveler Paket ], [Exlporer Paket ] ve [Conqueror Paket ] Black Desert ‘e erişim izni veren ve oyun içinde kullanılabilecek eşyalar içeren paketlerdir. Her paket, paket satın alındıktan hemen sonra hesabınıza gönderilecek eşyalar içerir. Her paket, satın alma işlemini yapan hesaba gönderilir ve silinemeyen eşyalar içerir.

Black Desert Online kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 39 GB kullanılabilir alan.

You might be interested:  Elmas Nerede Bulunur Türkiye?(EN iyi 5 ipucu)

Black Desert 30 gün ücretsiz Nasıl Yapılır?

Misafir Kartı kullanarak bir paket satın almadan Black Desert oynayan Maceracılar. ① Misafir Kartını almak ve Black Desert ‘a 30 gün ücretsiz erişim sağlamak için resmi Black Desert web sitesindeki [ 30 Gün Ücretsiz Oyna] butonuna tıklayın.

Black Desert misafir kartı nedir?

[ Misafir Kartı nedir?] Paket satın almanıza gerek olmadan Black Desert ‘in keyfini belirli bir süre boyunca çıkarmanıza yarayan bir kupondur. Ancak, Misafir Kartı süresi sona erdikten sonra Black Desert ‘e devamlı olarak erişmek istiyorsanız, “Kalıcı Erişim” elde etmeniz veya bir paket satın almanız gerekmektedir.

Black Desert 2021 kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan.

Black Desert yama kaç gb?

Oyunun sistem gereksinimlerinde 30 GB depolama alanı gerekli yazıyor.

Black Desert Türkçe mi?

Şu anda oyunda, ‘ Türkçe ‘ ve ‘İngilizce’ dilleri kullanılabiliyor.

Black Desert Online kaç oyuncusu var?

Black Desert Online dünya çapında 10 milyon oyuncuya ulaştı!

BDO MENA ne zaman çıktı?

Black Desert Online, ilk kez 2014 yılında Güney Kore’de oyuncuların berğenisine sunuldu. 2015 yılında Japonya ve Rusya, 2016 yılında Kuzey Amerika ve Avrupa, 2017’de ise Tayvan ve Güney Amerika’daki ülkelerde piyasaya çıktı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *