Categories Türkiye

Black Desert Online Türkiye Nasıl?(Doğru cevap)

Black Desert Online Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Black Desert Online ‘a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

  1. Karşınıza çıkan formda e-posta adresinizi ve doğum tarihinizi doldurun.
  2. ‘Pre-Register’ seçeneğine basın.,
  3. Yönlendirildiğiniz sayfada en açılır pencerenin en alt kısmından istediğiniz platformu (Xbox, PlayStation veya PC) ve sunucuyu seçin.

Black Desert Online ücretsiz mi?

Black Desert online oyunu önceden de ücretsiz olan bir oyundu. Birden farklı platformla bulunan bu oyun ciddi bir hayran kitlesine sahip ve ilgi çekici grafikleriyle gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdi ise Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulduğu bilgisi resmi olarak paylaşıldı.

Black Desert Online ne kadar?

Black Desert Online hangi paketi almalıyım sorusuna karşılık 3 adet seçenek bulunmaktadır: Traveler Paket – 23,60 TL: Değerli Paket (15 Gün), Kupon Kesesi.

Black Desert Online kaç gb indiriyor?

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 39 GB kullanılabilir alan.

BDO paralı mı?

4 – Black Desert Online ücretli mi olacak? Black Desert Online ‘ı kişisel hesabınızı açarak oynayabileceksiniz ve hesap açmanız için gerekli paketler ücretli olacak. Paket alımı bir sefere mahsus olacak, aylık üyelik veya ödeme olmayacak.

Black Desert paket nedir?

[Traveler Paket ], [Exlporer Paket ] ve [Conqueror Paket ] Black Desert ‘e erişim izni veren ve oyun içinde kullanılabilecek eşyalar içeren paketlerdir. Her paket, paket satın alındıktan hemen sonra hesabınıza gönderilecek eşyalar içerir. Her paket, satın alma işlemini yapan hesaba gönderilir ve silinemeyen eşyalar içerir.

You might be interested:  Türkiye Voleybol Ligi Hangi Kanalda?(En iyi çözüm)

Black Desert misafir kartı nedir?

[ Misafir Kartı nedir?] Paket satın almanıza gerek olmadan Black Desert ‘in keyfini belirli bir süre boyunca çıkarmanıza yarayan bir kupondur. Ancak, Misafir Kartı süresi sona erdikten sonra Black Desert ‘e devamlı olarak erişmek istiyorsanız, “Kalıcı Erişim” elde etmeniz veya bir paket satın almanız gerekmektedir.

Black Desert 2021 kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan.

Black Desert yama kaç gb?

Oyunun sistem gereksinimlerinde 30 GB depolama alanı gerekli yazıyor.

Albion online kaç gb?

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 8 GB kullanılabilir alan. Ses Kartı: SDL2: libsdl2-2.0-0. İlave Notlar: For an optimal play experience, we strongly recommend installing Albion Online onto an SSD.

Genshin Impact kac gb?

Genshin Impact grafikleri ortalama donanımlı bir PC sistemine sahip olmayı gerektiriyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 30 GB yer kaplamaktadır.

New World kaç gb?

Bellek: 16 GB RAM. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390X veya daha iyisi. Depolama: 35 GB kullanılabilir alan.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *