Categories Türkiye

Big Brother Türkiye Yeni Yarışmacı Kim?(Çözüm bulundu)

Big Brother Türkiye kimler var?

Varsa yoksa Yasin ve Gökçen.

  • Yasin Özegemen. Instagram. Instagram.
  • Tuğra Özer. Instagram. Instagram.
  • Funda Güven. Instagram. Instagram.
  • Sinan Barış Aydemir. Instagram. Instagram.
  • Seda Gümüşçü Instagram. Instagram.
  • Onur Aydemir. Instagram. Instagram.
  • Arsel Şentürk. Instagram. Instagram.
  • Demir Kırılmaz. Instagram. Instagram.

Big Brother idil ve Arsel ayrıldı mı?

Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenen İdil Naz Kaluç sevgilisi Arsel Şentürk’ten ayrıldı. Kısa bir süre önce aynı yarışma programında yer alan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen çift flaş bir kararla ilişkilerine noktayı koydu. Yaklaşık 5 aydır beraberlik yaşayan ikilinin aşkları çok konuşulmuştu.

Big Brother Arsel hangi dizide oynadı?

Bu arada Big Brother Türkiye’nin genç ve yakışıklı yarışmacısı Arsel Şentürk Kırgın Çiçekler dizisinde oynayan Serkan’a benzerliğiyle dikkat çekti.

Big Brother Türkiye neden devam etmedi?

Kısacası Big Brother Türkiye doğallıktan, canlı yayın olmayışından, eve verilen görevlerle fark yaratmaya çalışıp becerememesinden, evde zorlama kurgu aşklar yaratmaya çalışmasından dolayı sınıfta kaldı.

Big Brother Seda nereli?

SEDA GÜMÜŞÇÜ BİYOGRAFİSİ 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı. Seda Gümüşçü, 1986 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Üç kardeşi vardır. Liseyi Diyarbakır’da bitirdi.

Big Brother Türkiye 2 sezon olacak mı?

Big Brother Türkiye ‘de 2. Sezon başvuruları devam ediyor. Birinci sezon Sinan’ın şampiyonluğu ile sona eren yarışmada ikinci sezon için tarih beklenirken, Big Brother Türkiye yarışma başvuruları ise hala devam ediyor.

You might be interested:  Wwe Türkiye Hangi Kanalda 2017?(Çözülmüş)

Big Brother da Arsel kimdir?

Big Brother Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden olan Arsel, Fransa’da doğdu. 27 yaşında olan yarışmacı, İşletme yönetimi mezunu ve yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Fransa’da doğan yarışmacı Arnavut asıllı. Tam adı ise; Arsel Şentürk’tür.

Big Brother Türkiye birincisi kim oldu?

Ekranların sevilen yarışma programı Big Brother Türkiye finali nefes kesen bir birincilik yarışına sahne oldu. Big Brother finalinde Arsel, İdli, Onur ve Sinan arasında müthiş bir şampiyonluk yarışı yaşandı. Big Brother finalinde yapılan SMS oylaması sonucunda birinciliği kazanan isim Sinan oldu.

Big Brother da onur kaç yaşında?

Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen Big Brother Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden olan Onur, 20 yaşında.

Big Brother Seda Gümüşçü kimdir?

Liseyi Diyarbakır’da bitirdi. Satış danışmanı olarak çalışmaktadır. İzmir’de yaşıyor. Ev işlerinde rakip tanımayan ve içli köftede iddialı olan, ayrıca temizlik yapmak, sarma sarmak, mantı açmak sevdiği işler arasında olan Seda Gümüşçü, katıldığı Big Brother yarışmasından en son çıkacak kişi olmayı hedefliyor.

Big Brother Gökçen yurt kimdir?

Gökçen Yurt, 1985 yılında Aydın’da doğmuştur. Aslen Çerkez’dir. Babası Serdal Yurt, annesi Ayşe Yurt ‘dur. Bekar olan Gökçen Yurt, spor eğitmenliği yapmaktadır.

Big Brother Türkiye ne zaman başlıyor?

Big Brother Türkiye için yayın tarihi kesinleşti! Big Brother Türkiye 28 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Big Brother Türkiye ‘nin sunuculuğunu ise Asuman Krause yapacak!

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *