Categories Türkiye

Azerbaycan Türkiye Uçak Bileti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Azerbaycan – İstanbul Popüler Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Havayolu Bilet Fiyatları Günlük Uçak Seferleri Sayısı
Türk Hava Yolları 1465.55 6
Azerbaijan Havayolları 1888.4 6
Qatar Airways 4205.29 1
Lufthansa 4772.02 1

5

Azerbaycan’a uçak var mı?

Azerbaijan Airlines, Türk Hava Yolları, BUTA AIRWAYS, SunExpress, Pegasus, AnadoluJet Azerbaycan uçuşları düzenliyor. Türkiye’den direkt uçuş düzenlenen Azerbaycan şehirleri: Bakü.

Türkiye Azerbaycan uçak seferleri ne zaman başlayacak?

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 1 Temmuz’dan itibaren Türkiye ile Azerbaycan arasındaki uçak seferlerinin karşılıklı olarak başlayacağını açıkladı.

Azerbaycan uçak ile kaç saat?

Istanbul Ataturk Airport ile Azerbaycan Arası Uçakla 2 saat 16 dakika sürmektedir. Istanbul Ataturk Airport, Istanbul, Türkiye – Azerbaycan arasındaki uçuş mesafesi 1587 km dir. 1587 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 2 saat 16 dakika zaman almaktadır.

Azerbaycan istanbul uçak biletleri kaç para?

Bakü İstanbul uçak bileti gidiş dönüş fiyatları için en uygun fiyat 1.629 TL.

Azerbaycan Uçuşları Başladı mı?

Türkiye ve Rusya vatandaşları, gerekli belgeleri temin ederek 10 Haziran’dan itibaren hava yoluyla Azerbaycan ‘a seyahat edebilecek.

Izmir’den Azerbaycan’a uçak var mı?

İzmir ‘ den Bakü’ye uçak seyahat süresi 2 saat 50 dakikadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Bakü Heydar Aliyev Havalimanı’na ve Zebrat Havalimanı’na gerçekleştirilen uçuşları karşılaştırarak en iyi fiyatlı İzmir – Bakü uçak biletini kolayca bulabilirsin.

You might be interested:  Goodyear Türkiye Kimin?(Doğru cevap)

Antalya Azerbaycan uçak bileti ne kadar?

Antalya – Azerbaycan Arası 2.010 TL Başlangıç Fiyatlı Ucuz Uçak Biletleri | Skyscanner.

Türkiye Hava Yolları ne zaman açılacak?

THY’nin yurt dışı uçuş seferleri 11 Haziran 2020 Perşembe günü yeniden başlıyor. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yurt dışına uçuşların 11 Haziran itibariyle başlayacağını, detaylı bilgilere kurumun internet sitesinden ulaşılabileceğini kaydetti.

Türkiyeden Azerbaycana nasıl gidilir?

Bakü’ye uçakla ile gitmek isterseniz Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’nı kullanacaksınız. Dilerseniz Türk hava şirketlerinden birini dilerseniz de Azerbaycan ‘ın ulusal havayolu şirketi olan Azal’ı kullanabilirsiniz. İstanbul- Bakü arası uçakla 2 saat 45 dakika sürerken İstanbul- Ankara 2 saat sürmektedir.

Türkiyeden Azerbaycana pasaportsuz gidilir mi?

Azerbaycan’a Gitmek İçin Gerekli Evraklar Her iki ülkeye kimlik ile seyahat etmek yalnızca Türkiye ve Azerbaycan arasındaki doğrudan seyahatlerde geçerlidir. Üçüncü ülkelerde Türkiye ‘ye veya Azerbaycan’a girişlerde pasaport kullanımı zorunludur.

Istanbul Azerbaycan uçakla kac saat?

İstanbul -Bakü arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? İstanbul -Bakü arası uçuş mesafesi toplam 1756 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 2 saat 10 dakika sürüyor.

Azerbaycan istanbul kac saat surer?

Otobüs yolculuğunda ise mesafe 2000 kilometrenin üzerine çıkmaktadır. Yaklaşık 2200 km uzaklıkta olan İstanbul Azerbaycan arası 30 saate yakın sürmektedir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *