Categories Türkiye

Avengers Endgame Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Mükemmel cevap)

Avengers 5 cikacak mi?

Herhangi bir yeni Avengers filmi açıklanmamış olsa da, Marvel ‘in devasa çapraz filmlerini önümüzdeki birkaç yıl içinde yeniden canlandırması büyük ölçüde bekleniyor. Avengers 5 muhtemelen 2024’te vizyona girecek.

Avengers Iron Man geri dönecek mi?

İlanda “Sevgili kahramanımız için; lütfen Tony Stark’ı geri getirin” ifadeleri, “#BringBackTonyStarkToLife” hashtagi ve Endgame’in ilk kez vizyona girmesinden iki yıl sonrasına işaret eden 24 Nisan 2021 tarihi yer alıyor.

2021 de hangi filmler çıkacak?

16 temmuz cuma 2021 yılı 29. hafta

  • Sessiz Bir Yer 2. A Quiet Place Part II Gerilim, Korku.
  • Spirit Özgür Ruh. Spirit Untamed Aile, Animasyon, Macera.
  • Space Jam: Yeni Efsane. Space Jam: A New Legacy Aksiyon, IMAX, Macera.
  • Çılgın Ortak. Komedi.
  • Vay Babam Vay. Komedi.
  • Paris’te Bahar.
  • Protesto.

Deadpool 3 çıkacak mı?

Üretim. Deadpool film serisinin üçüncü filmi, Deadpool 2 filminin geliştirilmeye başlandığı Kasım 2016 için planlanmıştı. Ocak 2021’de, filmin “yetişkin” R derecesini koruyacağına ve Ryan Reynolds’ın sıkı programı nedeniyle çekimlerin 2022’ye kadar başlamayacağına dair resmi bilgiler ortaya çıktı.

Marvel hangi filmler çıkacak?

Doctor Strange In The Multiverse of Madness – 6 Mayıs 2022. Black Panther: Wakanda Forever – 11 Kasım 2022. The Marvels – 17 Şubat 2023. Ant-Man and The Wasp: Quantumania – 28 Temmuz 2023.

Black Widow yaş sınırı ne?

13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

You might be interested:  Türkiye Hırvatistan Hangi Kanal?

Black Widow hangi dönemde geçiyor?

Amacımız seyircilerin bu hikayeden memnun kalması. Filmle, seyirciler karakterin ölümünün ardından bir çözüme kavuşabilirler diye düşünüyorum. Black Widow, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) arasındaki zaman diliminde geçiyor.

Black Widow 2 gelecek mi?

Black Widow devam filminde Scarlett Johansson olmayacak RadioTimes.com’a konuşan yönetmen Cate Shortland, Black Widow 2 ‘nin çekilebileceğini açıkladı. Ancak Marvel bir devam filmi çekmeye karar verirse, Johansson’ın canlandırdığı Romanoff karakterini içermeyecek.

Thor 4 ne zaman vizyona girecek?

Scarlett Johansson’ın canlandırdığı ve sekiz filmde bir şekilde görülen Black Widow, sonunda solo filmine kavuştu.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *