Categories Türkiye

Aquaman Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Doğru cevap)

Aquaman 2 Türkiye’de ne zaman çıkacak?

Aquaman ‘in 2. devam filmi olan yapımın başrolünü ilk filmde olduğu gibi Jason Momoa üstleniyor. Filmin kadrosunda ayrıca Amber Heard, Yayha Abdul-Mateen gibi isimler yer alıyor.

Aquaman kac dk?

Fotoğraflarda da oldukça yapılı ve uzun boylu görünen oyuncu, aslında gördüğünüzden daha da uzun! Boyu 1.93 olan oyuncu 97 kilo ağırlığında.

Aquaman ne anlatıyor?

Macera, Fantastik, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX Justice League sonrasında yaşananlardan yola çıkan solo Aquaman filminde Jason Momoa; John Curry, namıdiğer Aquaman ‘a hayat vermeye devam ederken film, kahramanın gelen tehditler karşısında yurdu Atlantis’i savunmak için girdiği amansız mücadeleyi konu ediniyor.

Superman serisi nasıl izlenmeli?

Süpermen film serisi hangi sıralamayla izlenmeli

  • Superman (1978) Krypton gezegeni yok olmak üzeredir.
  • Superman 2 (1980)
  • Superman 3 (1983)
  • Superman 4 the Quest for Peace (1987)
  • Superman Dönüyor (2006)
  • Man of Steel (2013)
  • Batman vs Superman (2016)

Aquaman kaç yaş?

Yaş Sınırı: 7 Yaş ve Üzeri İzleyiciler ile On Üç Yaş ve Altı İzleyici Kitlesi Aile Eşliğinde İzleyebilir. Şiddet ve Korku Unsurları İçerir. Arthur Curry, Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir.

Aquaman hangi film türü?

Bunlardan biri İtalya’da geçiyordu. Arthur Curry ve Mera’nın karaya çıkıp İtalya’ya gittiği bir sekans bulunuyordu. Hatta bu sahnede Mera’nın gülleri yenecek bir şey zannedip ısırmasıyla eğlenceli anlar yaşanmıştı. İşte normalde bu sahne gerçekten İtalya’da çekilecekti fakat işler planlandığı gibi gitmedi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *