Categories Türkiye

Apple Watch 4 Cellular Türkiye Ne Zaman Gelecek?(Mükemmel cevap)

Cellular Apple Watch nedir?

Apple Watch GPS + Cellular modelleri hücresel ağa bağlanabilir. Hücresel bağlantı kullanarak, iPhone’unuz veya bir Wi-Fi bağlantınız olmasa bile arama yapabilir, verileri ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Apple Watch ‘unuzu hücresel planınıza nasıl ekleyeceğinizi öğrenin.

Amerikadan alınan Apple Watch Türkiye’de çalışır mı?

lte modelini yurtdışından getirmeyi düşünenlere kötü bir haberim var. apple watch sadece satın alındığı ülkede lte üzerinde çalışabilecek. uluslararası seyahatlerde normal modelden farkı kalmayacak.

Apple Watch se sim kart takılıyor mu?

Apple Watch Series 3, iPhone’lara bağlı olmadan kullanılabilmesi için elektronik SIM (eSIM) teknolojisini kullanıyor. Yani üzerinde SIM kart girişi bulunmuyor ve dolayısıyla fiziksel bir SIM karta da ihtiyacı yok.

Apple Watch 4 hangi telefonlarla uyumlu?

Apple Watch Series 4 (GPS) için iOS 12 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 5s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.

Apple Watch telefona bağlanmadan kullanılır mı?

Wi-Fi bağlantısı veya hücresel bağlantı sayesinde, iPhone’unuz yanınızda değilken bile Apple Watch ‘ta aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Yol tarifi almak, iMessage göndermek ve daha fazlasını gerçekleştirmek için Siri’yi kullanma. Mesaj gönderip alma. Telefonla arama yapma ve gelen aramaları yanıtlama.

You might be interested:  Türkiye Nin Imf Ye Borcu Ne Kadar?(Çözülmüş)

Apple Watch Cellular nasıl kullanılır?

Hücresel bağlantıyı Apple Watch uygulamasından daha sonra da ayarlayabilirsiniz:

  1. iPhone’unuzda Apple Watch uygulamasını açın.
  2. Saatim sekmesine ve ardından Hücresel’e dokunun.
  3. Hücresel’i Ayarla’ya dokunun.
  4. Operatörünüz için sunulan yönergeleri izleyin. Yardım almak için operatörünüzle irtibat kurmanız gerekebilir.

Apple uluslararası garanti Türkiye’de geçerli mı?

Bu konuda bilgi veren Apple Türkiye temsilcisi, “Haber doğru. Uluslararası garanti artık Türkiye’de geçerli değil. Bir diğer alternatif, Apple ‘ın uluslararası garantisinin geçerli olduğu bir ülkeye giderek bu işlemleri garanti kapsamında bu ülkede yaptırmak.

Apple Care Türkiyede geçiyor mu?

Her ne kadar ‘tüm dünyada geçerli ‘ diye geçse de, burada anlatılmak istenen ‘tüm dünyada, ancak ülkedeki servis koşullarının elverdiği ölçüde’ olması. Dolayısıyla resmi olarak Apple Care alınmış olsa da, Türkiye ‘de bu destek ancak sınırlı olarak verilebilir. ABD veya AppleCare ‘in geçerli olduğu bir ülkeye gönderir.

Apple Watch alüminyum kasa mı çelik kasa mı?

En önemli diyebileceğimiz farklılık ise cam yüzeylerde kullanılan materyaller. Çelik kasa olanda safir kristal cam kullanılıyor. Alüminyum olan da ise Ion-x cam kullanılıyor. Safir kristal cam diğerine göre çok daha sağlam ve çizilmelere karşı çok daha dayanıklı.

Apple Watch konuşma özelliği var mı?

Arama yapın Apple Watch ‘unuzda Telefon uygulamasını açın. Kişiler’e dokunun, sonra kaydırmak için Digital Crown’u çevirin. Aramak istediğiniz kişiye dokunun ve sonra telefon düğmesine dokunun. Sesli FaceTime araması başlatmak için Sesli FaceTime’a dokunun veya bir telefon numarasına dokunun.

Apple Watch SE Android ile uyumlu mu?

Apple Watch Neler Yapabilir? Apple Watch modellerinin çıkışından bu yana bu saatleri, Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı telefon ile kullanmanız mümkün değildi. Ancak iOS 14 ve watchOS 7 ile birlikte bu işlem nispeten mümkün hale geldi.

You might be interested:  Güneş Tutulması Türkiye De Ne Zaman Olacak?(En iyi çözüm)

Apple Watch konuşma yapılıyor mu?

Apple Watch ‘unuzda cevaplama: Yerleşik mikrofonu ve hoparlörü ya da Apple Watch ‘unuzla eşlenen bir Bluetooth aygıtını kullanarak konuşmak için Yanıtla düğmesine dokunun.

Apple Watch hangi cihazlarla uyumlu?

Apple Watch ‘unuzu ayarlamak ve kullanmak için iOS’in son sürümü yüklü bir iPhone’a ihtiyacınız vardır. Ayrıca iPhone’nuzda Bluetooth’un açık olduğundan ve aygıtınızın bir Wi-Fi ağına veya hücresel ağa bağlı olduğundan emin olmalısınız. watchOS 8, Apple Watch Series 3 ve sonraki modeller ve Apple Watch SE ile uyumludur.

Apple Watch Series 2 hangi telefonlarla uyumlu?

UYUMLULUK

  • Uyumlu İşletim Sistemi iOS.
  • Uyumlu Marka Apple iPhone.
  • Uyumlu Cihazlar iPhone 5 iPhone 5c iPhone 5s iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone SE.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *