Categories Türkiye

Apple Türkiye Garantisi Nasıl Anlaşılır?(Doğru cevap)

iPHONE CİHAZLARDA GARANTİ SORGULAMA İŞLEMİ iPhone cihazların garanti süresini sorgulamak için öncelikle, cihazın seri numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Genel seçeneğinde Hakkında kısmına girmeniz yeterli. Cihazınızın seri numarasını öğrendikten sonra Apple‘ın garanti durumu sayfasına tıklayın.

2 Yıl Apple Türkiye Garantili ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Apple orjinallik sorgulama nasıl yapılır?

Aygıtınızın bir AppleCare planı veya Apple ‘ın Sınırlı Garantisi kapsamında olup olmadığını kontrol etme

  1. checkcoverage. apple.com adresine gidin.
  2. Aygıtınızın seri numarasını girin.
  3. Ekrandaki yönergeleri izleyin.

Apple garanti nereden bakılır?

Apple cihazınız üzerinden şu adımları izleyin;

  1. Ayarlar bölümüne tıklayın.
  2. Burada yer alan ‘Genel’ penceresini açın.
  3. Hakkında bölümünü açın.
  4. Bu alanda ‘ Garanti Süreniz Doluyor’ metninin yanında garantinin biriş tarihini görebilirsiniz.

iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

Özellikle telefon ve tabletlerde bu işlemi yalnızca cihazınızın Ayarlar bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Apple marka cihazınız üzerinden Ayarlar uygulamasına tıklayın. Ayarlar içerisinde yer alan “Genel” penceresine dokunun ve “Hakkında” bölümünü açın. Bu alanda ” Garanti Süreniz Doluyor” diye bir metin görebilirsiniz.

You might be interested:  Türkiye Nato'ya Hangi Yıl Girdi?(Mükemmel cevap)

Apple Türkiye Garantili ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Türkiye garantili ne demek?

Ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren yetkili servislerin garanti ve teknik servis hizmeti vermesine Türkiye garantisi denir. Türkiye garantisinin bir diğer adı da distribütör garantisidir.

iPhone şarj aletinin orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

Bir Apple Lightning – USB kablosunda, USB bağlayıcısından yaklaşık 18 cm’lik mesafede “Designed by Apple in California” ibaresi ile birlikte “Assembled in China”, “Assembled in Vietnam” veya “Indústria Brasileira” ibarelerinden biri bulunur. Bu metnin sonunda 12 haneli bir seri numarası görürsünüz.

Airpods orjinallik sorgulama nasıl yapılır?

Orijinal ambalaj hâlâ duruyorsa seri numarasını barkodun yanında bulabilirsiniz. Seri numarası, orijinal ürün makbuzunda veya faturasında da yazar. 1. Aygıtınızda iOS 14 veya iPadOS 14’ten önceki bir yazılım sürümü yüklüyse Ayarlar > Genel > Hakkında’ya giderek seri numarasını bulabilirsiniz.

Apple Care Plus nedir?

applecare protection plan’dan farklı olarak apple ‘ın telefonda kullanıcılara destek veren departmanlarının genel adıdır. destek departmanı bazında konuşursak iki kritik olayda yardımını aldığım ve sorunumu anında çözüme kavuşturan apple servisidir.

Apple’ın sınırlı garantisi kapsamındadır ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı bir üretici garantisidir. Uygun olmayan mallar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Türk tüketici kanununda sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar. ZIMNİ GARANTİLER REDDEDİLEMEDİĞİ TAKDİRDE, SÖZ KONUSU GARANTİLERİN SÜRESİ İŞBU GARANTİ SÜRESİ İLE SINIRLIDIR.

iPhone garantili olup olmadığını nasıl anlarız?

İçi açılmış tamir görmüş iPhone nasıl anlaşılır için yapmanız gereken ilk şey telefon paketindeki Apple sertifikalı mühre bakmaktır. Bu sertifika, Apple’ın telefonu tümüyle çalışır durumda onayladığını ve Apple sertifikalı teknisyenler tarafından yenileme yapıldığını göstermektedir. iPhone ‘un seri numarasını inceleyin.

You might be interested:  Türkiye Merkez Bankası Rezervi Ne Kadar?(Doğru cevap)

iPhone garantiye verdim ne zaman gelir?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

IMEI garanti sorgulama mi?

Cihazınızın garanti durumu hakkındaki bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bilgi: IMEI numarasını *#06# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Bilgi: Eğer, sahip olduğunuz IMEI numarası, 15 karakterden kısa ise, başına eksik karakter sayısı kadar, 0 (sıfır) ekleyerek, 15 karaktere tamamlayabilirsiniz.

Telefonun garantili olduğunu nasıl anlarım?

IMEI numaranız ile telefonun markasına göre ilgili sorgulama sayfasına girerek garanti süresi öğrenilebilir. IMEI ile Garanti Süresi Sorgulama

  1. Telefona ait garanti belgesi veya cihazın kutusu üzerinden,
  2. Telefonunuzdan *#06# tuşlayarak,
  3. Telefonunuzun batarya bölümünden,

Telefonun garantisine nasıl bakılır Xiaomi?

https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei adresine giriş yapmanız halinde sorgulama yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekranda IMEI ya da SN kodunu ihtiyacımız olacaktır. Bu kodlar ise cihazınızı aldığınızda kutu içerisinde bulunan etiketler üzerinde yazmaktadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *