Categories Türkiye

Apple Türkiye Garanti Ne Demek?(En iyi çözüm)

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Apple Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarız?

iPHONE CİHAZLARDA GARANTİ SORGULAMA İŞLEMİ iPhone cihazların garanti süresini sorgulamak için öncelikle, cihazın seri numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Genel seçeneğinde Hakkında kısmına girmeniz yeterli. Cihazınızın seri numarasını öğrendikten sonra Apple ‘ın garanti durumu sayfasına tıklayın.

iPhone 11 Türkiye garantili ne demek?

Örnek vermek gerekirse; distribütör garantili olarak aldığınız bir iPhone akıllı telefonun garanti sağlayıcısı Apple Türkiye ‘dir. Bu durum; cihaz ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman ya da fabrika çıkışı hatalı bir cihaz aldığınız zaman bu cihazı herhangi bir Apple yetkili servisine götürebilirsiniz anlamına geliyor.

Türkiye garantili ne demek?

Ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren yetkili servislerin garanti ve teknik servis hizmeti vermesine Türkiye garantisi denir. Türkiye garantisinin bir diğer adı da distribütör garantisidir.

Apple 1 yıllık sınırlı garanti ne demek?

Apple, orijinal pakette yer alan Apple markalı donanımlar ile aksesuarlarını (” Apple Ürünü”), Apple ‘ın yayımlanan kullanım kılavuzlarına uygun kullanılmaları halinde, ürünün perakende olarak son kullanıcı alıcı tarafından satın alınmasından itibaren BİR ( 1 ) YIL süre ile (” Garanti Süresi”) teçhizat ve işçilik hatalarına

You might be interested:  Metallica Türkiye Konseri Ne Zaman?(Çözülmüş)

Türkiye cihazı olduğunu nasıl anlarız?

IMEI numaranızı, cihazınızın numara çevirme ekranına *#06# yazarak öğrenebilirsiniz.

AirPods garanti sorgulama nasıl yapılır?

Aygıtınızın bir AppleCare planı veya Apple’ın Sınırlı Garantisi kapsamında olup olmadığını kontrol etme

  1. checkcoverage.apple.com adresine gidin.
  2. Aygıtınızın seri numarasını girin.
  3. Ekrandaki yönergeleri izleyin.

2 Yıl Apple Türkiye Garantili ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Xiaomi Türkiye garantili ne demek?

Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan ürünler, başta akıllı telefonlar olmak üzere, garanti süreci içerisinde bir arıza olması durumunda, Xiaomi güvencesiyle onarılıyor. Kullanıcıların muhatabı da Xiaomi ‘nin yetkili servisleri oluyor.

Oppo Türkiye garantili ne demek?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve satıcısına karşı düzenlenen ilgili ulusal yasal hakları tamamlayacak şekilde OPPO tarafından verilmektedir. Bu nedenle garanti, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili pil, kulaklık, USB kablo,şarj cihazı vb.

Telefonda Türkiye garantili ne demek?

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Türkiye garantili mi ithalatçı garantili mi?

İthalatçı garantili ve Türkiye garantili arasındaki temel fark, firmanın kendi imkanları ile Türkiye ‘ye getirdiği ürünleri kendi teknik servis olanaklarında garantilemesidir. Alınan ürünü firmanın kendi servisinde garanti etmesi anlamına gelmektedir.

KVK distribütör nedir?

Distribütör garantili ve diğer adıyla Türkiye garantili ürünler, direkt olarak üretici firmanın güvencesindedir. Ülkemizde satış yapan üretici firmalar, kullanıcılara tamir ve onarım gibi hizmetler sağlamak adına bir servise yetki vermektedir. Bunlar genellikle KVK, Genpa ve Telpa gibi servis ağlarıdır.

You might be interested:  G20 Türkiye Ne Zaman Girdi?(Çözüm bulundu)

Sınırlı garanti kapsamı ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye’deki tüketici hakları kanunları ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Airpods kaç yıl garantisi var?

Apple Sınırlı Garantisi ve satın alma belgesi Apple Sınırlı Garantisi iPhone’unuzu ve Apple markalı aksesuarlarınızı, satın aldığınız tarihten itibaren bir yıl boyunca üretim hatalarına karşı garanti kapsamına alır. Apple Sınırlı Garantisi, tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklara ek olarak sağlanır.

Yurtdışından gelen iPhone garantisi var mı?

Uluslararası garanti artık Türkiye’de geçerli değil. Bugüne kadar yurtdışından iPhone veya iPad aldığınızda, global garanti sayesinde belli bir süre ürünleri Türkiye’de garanti kapsamında onarım veya değişim yapılabiliyordu.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *