Categories Türkiye

Apple Türkiye Distribütörü Kim?(Mükemmel cevap)

Bilkom, dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Apple‘ın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Türkiyede kaç tane Apple Store var?

Son bir kaç senedir Türkiye’de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store ‘a sahip.

iPhone müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Apple Online Store Online alışveriş yapabilir veya telefonla alışveriş yapmak için Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Apple kim yaptı?

Apple bir cep telefonu markasıdır. Bu marka Amerikan Malıdır. Yani Amerika ülkesine ait bir markayı oluşturmaktadır.

Dünyada kaç tane Apple mağazası var?

Yıllar içinde Apple, 2018 itibarıyla dünya çapında 25 ülkede 506 mağaza ile perakende satış yerlerinin sayısını ve coğrafi kapsamını genişletti.

iPhone Türkiye garantili ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Apple dan randevu nasıl alınır?

Apple müşteri hizmetleri üzerinden randevu alma 0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz.

You might be interested:  Türkiye Ülke Kodu Nasıl Yazılır?(En iyi çözüm)

Apple Türkiye Satış durdu mu?

Döviz kurundaki oynaklık perakende sektörünü olumsuz etkiliyor. Fiyat belirlemek zorlanan firmalar satışlarını gün içinde durdururken; Apple internet sitesinden satışlarına ara verdi. Apple Türkiye, internet üzerinden satışını durdurdu. 5

Apple Reseller ne demek?

apple ürünleri satan tükanlar. apple store ile farkı, apple store’ların mac ve diğer apple ürünleri satması, reseller store’un ise random kişilerden aldığı ürünleri satması imiş.

Apple nasıl mesaj atabilirim?

Mesaj gönderme:

  1. Yeni bir mesaja başlamak için ekranın en üstündeki. simgesine dokunun ya da var olan bir mesaja dokunun.
  2. Her alıcının telefon numarasını, adını veya Apple kimliğini girin. simgesine dokunun, sonra kişileri seçin.
  3. Metin alanına dokunun, mesajınızı yazın, sonra göndermek için. simgesine dokunun.

iPhone telefonum çalındı ne yapmalıyım?

Aygıtınızı bulmak için iCloud.com/find adresine giriş yapın. Alternatif olarak, sahip olduğunuz başka bir Apple aygıtında Bul uygulamasını kullanabilirsiniz. iPhone, iPad veya iPod touch’ınız aygıtlar listesinde görünmüyorsa Bul özelliği açık değildir. Bul kapalı olsa bile hesabınızı koruyabilirsiniz.

Apple canlı desteğe nasıl bağlanılır?

Apple müşteri hizmetleri iletişim merkezine bağlanmak adına sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 arayabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden arayabilmek adına ise 0 (216) 282 15 11 tuşlayabilirsiniz. Apple destek bölümüne telefonla ya da sohbet üzerinden sorunsuz şekilde ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Apple yeni sahibi kim?

Iphone, Apple tarafından geliştirilmiştir. Apple, 1 Nisan 1976 tarihinde Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak tarafından Apple I şahsi bilgisayar kitini satabilmek amacı ile kurulmuştur.

iPhone sahibi kim nereli?

Steve Jobs kimdir? – Yeni Akit. Steve Jobs, 24 Şubat 1955 tarihinde San Francisco’da dünyaya geldi. Amerikalı Joanne Carole Schieble ve Suriye asıllı politik bilim profösörü Abdulfattah John Jandali’nin oğludur. Sonraları Paul Jobs ve Clara Jobs-Hakobian çifti tarafından evlat edinilmiştir.

You might be interested:  Türkiye Hangi Saat Dilimleri Arasında?

iPhone sahibi hangi telefonu kullanıyor?

Milyonlarca insanın en sevdiği marka Apple ‘ ın CEO Tim Cook’un hangi model cep telefonu kullandığı ortaya çıktı. ABD’de düzenlenen bir konferansta bu konudaki bir soruyu yanıtlayan Cook, beyaz iPhone 5 kullanıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *