Categories Türkiye

Amazon Türkiye Ofisi Nerede?(Doğru cevap)

Amazon Türkiye Genel müdür?

Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, Amazon ‘un 21-22 Haziran tarihlerinde 20 ülkede kutladığı yılın en büyük alışveriş etkinliği Prime Day boyunca Türkiye ‘deki Prime üyelerine müthiş fırsatlar sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Prime hizmeti ile Türkiye ‘de müşterilerimize eşsiz bir değer

Amazon Türkiye mağazası nerede?

İstanbul Ticaret Odası’na (İTO) bağlı olarak Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi adıyla faaliyetlerine başlayan Amazon ‘un Türkiye ‘deki merkezi ise Beşiktaş-İstanbul oldu.

Amazon mağazası nerede?

Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir.

Amazon hangi kargo ile geliyor?

Standart Teslimat kullanılan siparişler MNG Kargo, Kolay Gelsin veya Aras Kargo ile gönderilir. Not: Özel bir kampanya kapsamında 25 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde bedava kargodan yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Amazon Bedava Kargo sayfasına bakın. Standart teslimat için kargo ücreti genelde 4.90 TL’dir.

Amazona nasıl ulaşabilirim?

İletişim Bilgileri. Tüm sorularınız için bizehttps://www. amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya+ 90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amazon Türkiye vergi var mı?

Amazon.com.tr ürünleri Türkiye ‘deki depolardan yollandığı için hiçbir şekilde gümrük vergisi vesaire ödemezsiniz normal Türkiye alışveriş siteleri gibi düşünebilirsiniz fakat amazon com veya amazon de işler değişiyor.

You might be interested:  Bjk Fb Ziraat Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?(Soru)

Amazon ile nasıl iletişime geçilir?

Amazon ile Diğer Yöntemlerle İletişime Geçmek. Bir müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0 850 390 2153 numaralı telefondan Amazon ‘u ara. Bu, Amazon ile yaşadığın her türlü sorun için genel müşteri hizmetleri hattıdır.

Amazon gümrük vergisi alıyor mu?

Amazon.com.tr Yurt Dışı Ürünlerinde Müşterileri Yanıltıyor. Yurt dışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Amazon Türkiye satıcı hesabı nasıl açılır?

Hesap açmak için aşağıdaki bilgileri bizimle paylaşmalısınız:

  1. Kredi Kartı Geçerli ve kullanım süresi dolmamış bir kredi kartı.
  2. Telefon Numarası Ülke koduyla birlikte, geçerli bir telefon numarası
  3. Firma Kayıt Bilgileri.
  4. Birincil İrtibat Kişisi Bilgileri.
  5. Banka Hesap Bilgileri.

Amazon Türkiye nasıl satış yapılır?

Geçerli bir şirket sicil numarası, Türkiye vergi numarası, e-posta hesabı, banka hesabı ve kredi kartı kullanan herhangi bir şirket Amazon Türkiye ‘de satış yapabilir. Şahıs şirketi sahiplerinin T.C. kimlik numaralarının yanı sıra vergi levhalarında yazan şirket vergi numaralarını da yazmaları gerekmektedir.

Amazon internet sitesi nedir?

15’ten fazla ülkede alışveriş sitesi açan Amazon, ürün yelpazesi geniş olan bir e-ticaret markasıdır. Günümüzde kıyafet, aksesuar, DVD, bilgisayar yazılımı, mobilya, elektronik cihaz gibi farklı ürünlerin satışını yapan bir online platformdur.

Amazon Türkiye sitesi güvenilir mi?

Türkiye ‘de online alışveriş yapan kullanıcılar genel olarak Trendyol, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi bilindik adreslerden alışveriş yapıyor. Özellikle alıcılarına sunduğu özel fırsatlar, değişim garantisi ve kolay iade ile fark yaratan Amazon Türkiye güvenilir alışveriş imkanı sunuyor.

Amazon com tr alışveriş yapılır mi?

Amazon, Türkiye pazarına girdiğinden beri e-ticaret kullanıcılarına pek çok farklı alanda hizmet sunmaktadır. Son moda giyim ürünlerini ve aksesuarlarını dönemsel indirim ve kampanyalar eşliğinde amazon.com.tr adresinden satın almanız mümkündür.

You might be interested:  Joker Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Çözüm bulundu)

Amazon sipariş kimliği nedir?

Her siparişe bir Amazon kimliği – parça numarası verilir. Bu sadece siparişleri takip etmek için değil, aynı zamanda büyük siparişler Gönderen müşterilere veya işletmelere güncel bilgileri iletmek için de yapılır. Amazon ‘un sipariş izleme hizmetini kullanmak için bu numaraya ihtiyacınız olacak.

Amazon kargo takip numarası nasıl öğrenilir?

Siparişlerim’e gidin. Takip etmek istediğiniz siparişe gidin. Siparişin yanındaki Kargo Takibi düğmesine tıklayın.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *