Categories Türkiye

2018 O Ses Türkiye Şampiyonu Kim?(Doğru cevap)

2018 O Ses Türkiye Şampiyonu kimin takımında?

En fazla oyu alan Lütfiye Özipek, 2018 O Ses Türkiye birincisi oldu. Peki ama O Ses Türkiye ‘nin ilk kadın şampiyonu Gökhan Özoğuz’un takımından Lütfiye Özipek kimdir, O Ses Türkiye finalinde neler yaşandı?

O Ses Türkiye Final Birincisi Kim oldu?

O Ses Türkiye ‘nin dün geceki bölümünde Uygar Erdoğan ve Alkan Dalgakıran finale kalan isimler oldu. Daha fazla SMS oyu alan Alkan Dalgakıran O Ses Türkiye ‘nin şampiyonu ve otomobil ödülünün sahibi oldu.

Ferat üngür kaçıncı oldu?

Aylar süren mücadelenin ardından finalistler final için en iyi performanslarını sergiledi. O Ses Türkiye’nin şampiyonu Ferat Üngür oldu. Murat Boz’un takımında yer alan Ferat Üngür şampiyon oldu. Murat Boz’un daha ilk performansta finale kalır dediği Ferat Üngür birinci oldu ve kehanet tuttu.

Irem Derici hangi yarışmadan elendi?

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “O Ses Türkiye” programına katılan İrem Derici, Joss Stone’a ait “You Had Me” parçasını seslendirdi. İrem Derici ‘ye jüri üyelerinden bir tek Hülya Avşar döndü ve onu takımına aldı.

Alkan Dalgakıran kimi seçti?

‘O Ses Türkiye’ şampiyonu Alkan Dalgakıran neden Seda Sayan’ı seçtiğini anlattı! – Magazin Haberleri – Milliyet.

O ses Türkiye jürileri kimler oldu?

Ünlü televizyoncunun yayınladığı karede Beyazıt Öztürk, Murat Boz, yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç ile sunucu Saadet Özsırkıntı yer alıyor.

You might be interested:  O Ses Türkiye Şampiyonu Ne Kazandı?(Doğru cevap)

O Ses Türkiye Hadise ayrılıyor mu?

Ilıcalı O Ses Türkiye ‘ den ayrılan Hadise ‘nin yerine Oğuzhan Koç’la görüştüğünü belirtti. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu” dedi. Yeni sezon jüri kadrosu için aklındaki isimden bahseden Ilıcalı, “O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık.

O Ses Türkiye Ferhat Güngör nereli?

1976 yılında Fethiye’de doğdu.

Ferhat ungur nereli?

Ferat Üngür, geçtiğimiz yıl şampiyon olmuş ve O Ses Türkiye’nin 2019 şampiyonu olarak adını tarihe geçirmişti. Ferat Üngür, Murat Boz’un takımında yer alıyordu. FERAT ÜNGÜR KİMDİR? Diyarbakır doğumlu olan Ferat Üngür, lisansını Adıyaman Üniversitesi’nde Müzikoloji bölümünde tamamladı.

Ferat üngür Diyarbakır’da nerede sahne alıyor?

Z Restaurant Diyarbakır – Bu Akşam Eğlencenin Keyfi Ferat Üngür ile Z Restaurant’ta Sizlerle!

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *