Categories Türkiye

2015 O Ses Türkiye Birincisi Kim?(Çözülmüş)

O Ses Türkiye kaç yıldır var?

O Ses Türkiye programında dört jüri ve bir sunucu yer almaktadır. Yarışma toplamda beş turdan oluşmaktadır.Birinci turda jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona basar ve bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Şarkı bitene kadar tüm jüriler butona basabilir.

Hasan Doğru O ses Türkiye kimin takımında?

HASAN DOĞRU -2014 O Ses Türkiye 2014 birincisi Hasan Doğru Gökhan Özoğuz’un takımındaydı. Hasan Doğru yarışmadan sonra 9 ayda yaklaşık 40 kilo verdi ve 115 kilodan 75 kiloya düştü.

Oğuz Berkay Fidan ne zaman şampiyon oldu?

2011-2012 sezonu: Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye’nin ilk sezonunun kazananı Oğuz Berkay Fidan olmuştu. Programın değişmeyen jüri üyesi Murat Boz’un takımında yarışan Berkay, 1995 doğumlu. Yarışmayı kazandığında henüz 17 yaşındaydı. ‘Beni Ellerden Sayma’ isimli bir single çıkarsa da kalıcı bir başarı elde edemedi.

O ses Türkiye ne zaman başladı?

Türkiye’ye Kenya’dan gelen Dino, O Ses Türkiye’de ilk kez Lose Yourself şarkısını seslendirdi. Performans sonrasında konuşması ve sempatik tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Dino, sesini beğenen Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz arasından Gökhan ve Hakan’ı seçti.

O Ses Türkiye birincisi Hasan Kimdir?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum’dan katılıyor. Aslen Artvinli olan Hasan Kolçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye ‘ye 2016’den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

You might be interested:  Türkiye Finans Hangi Banka?

O Ses Türkiye hangi jüriler kazandı?

Oylamaların sonucuna göre ise Bihter 4., Fatma 3., İbrahim 2. ve Oğuz 1. olarak yarışmanın şampiyonu olmuştur. Yarışmanın 1.si olan Oğuz Berkay Fidan Murat Boz’un ekibinden olduğu için şampiyon jüri Murat Boz olmuştur.

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt kaçıncı oldu?

Gecenin sonunda halk oylaması ile Mosharraf ve Mustafa Bozkurt son ikiye kaldı. Şafak Türküsü ve Hakim Bey ile büyük beğeni toplayan Mustafa Bozkurt ise galibiyeti göğüsleyerek Türkiye ‘nin “ O Ses ‘i” oldu.

O Ses Türkiye 2020 Şampiyonu kim oldu?

Uygar ile Alkan, 2020 O Ses Türkiye şampiyonu olmak için son kez sahneye çıktılar ve şarkılarını söylediler. Performansların ardından yapılan SMS oylamasında en fazla oyu alan Alkan Dalgakıran O Ses Türkiye birincisi oldu.

O Ses Türkiye stüdyosuna nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden O Ses Türkiye Stüdyosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41SM, 41Y, 47L, 48L.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *