Categories Meksika

Sık sorulan: Narcos Meksika Ne Zaman?

3. Sezonun Yayın Tarihi: 5 Kasım.

Narcos Meksika 3 sezon ne zaman?

Moura aynı zamanda 3. sezonda bazı bölümlerin yönetmen koltuğunda da oturuyor. Yaratıcı koltuğunda orijinal seride olduğu gibi Carlo Bernard, Chris Brancato ve Doug Miro’nun oturduğu yapımın final sezonu 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak. Dizinin final sezonu toplamda 10 bölümden oluşacak.

Narcos Mexico bitti mi?

” Narcos: Mexico “, Netflix’ten üçüncü sezon onayı aldı. Yenilemeyle birlikte Netflix, “ Narcos ”un ilk iki sezonunda Pablo Escobar ‘ı canlandıran Wagner Moura’nın üçüncü sezonun iki bölümünü yöneteceğini de duyurdu. İlk iki sezonun yıldızı Diego Luna üçüncü sezon için geri dönmeyecek.

Narcos 4 sezon gelecek mi?

2015 yılında başlayan ve ertesi yıl içerisinde Altın Küre’de “En İyi Televizyon Dizisi” ödülü de dahil 2, geçtiğimiz 3 sezonda ise toplamda değişik platformlarda 7 ödül toplayan Narcos dizisi, bu yıl içerisinde de 4.Sezonuyla Netlix platformu üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

Narcos kaç sezon sürecek?

Dizinin 4. sezonu olarak görünse de Narcos bitti. Narcos Mexico yeni bir hikaye, yapım. Bu sezon; Meksika’daki uyuşturucu savaşının başlangıcını izleyeceğiz. Yeni Narcos ‘un oyuncu kadrosunda gördüğümüz Michael Pena, Amerikan romantik komedi filmlerinin en bilinen yüzlerinden.

Narcos dizisi doğru mu?

Narcos dizisi beni adeta ekrana kitledi. Üçüncü sezonda biraz heyecan ve aksiyon düşsede yinede harika bir dizi. Dizide Amerikalıların dokunulmaz ve olağanüstü insanlar gibi gösterilmesi gözlerden kaçmadı. Bazı eksikliklere rağmen kesinlikle izlenecek bir baş yapıt!

You might be interested:  Sık sorulan: Meksika Nerede Dünya?

Narcos Mexico Kaç Bölüm Yayınlandı?

Şimdilik 4. Sezon iptal edilmiş durumda. Netflix’in fikrini değiştirir ve programı başka bir sezon için yenilerse, bu bölümü ‘ El Chapo ‘ Sezon 3 çıkış tarihi ile güncelleyeceğiz.

Narkoz 4 sezon ne zaman?

Geçtiğimiz Temmuz ayında ilk görselleri paylaşılan ünlü Netflix dizisi Narcos’un 4. Sezon fragmanı yayınlandı. Ortaya çıkan fragman ile birlikte yeni sezon tarihi de açıklığa kavuşan dizi, 16 Kasım günü sevenleri ile buluşacak.

Narcos dizisinin konusu nedir?

Narcos, Chris Brancato, Carlo Bernard ve Doug Miro tarafından hazırlanan Amerikan yapımı bir suç ve drama televizyon dizisidir. Kolombiya’da geçen ve çekilen 1. ve 2. sezon, kokain üretimi ve dağıtımı yoluyla milyarder olan uyuşturucu baronu Pablo Escobar ‘ın hikayesine dayanmaktadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *