Categories Ispanya

Ispanya Hırvatistan Maçı Hangi Kanalda?

Hırvatistanİspanya maçı 28 Haziran Pazartesi saat 19:00’de TRT 1’de canlı yayınlanacak. Mücadelede Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Hırvatistan ispanya maçı nerede oynanacak?

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda son 16 turunun heyecanı bugün oynanacak Hırvatistan – İspanya maçıyla sürecek. Kopenhag’daki Parken Stadyumu’nda oynanacak ve saat 19.00’da başlayacak karşılaşmada Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Ispanya’nın maçı hangi kanalda?

UEFA Uluslar Ligi’nde İspanya ile Fransa arasındaki final maçı 10 Ekim Pazar günü San Siro Stadı’nda oynanacak. Mücadele 21.45’te başlayacak ve S Sport’tan canlı yayınlanacak.

Hırvatistan ispanya ne zaman?

HIRVATİSTAN İSPANYA MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? İki takımın karşı karşıya gelecekleri EURO 2020 mücadelesi 28 Haziran 2021 Pazartesi günü oynanacak. Karşılaşmada Cüneyt Çakır görev alacak. Müsabaka Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak ve TRT 1 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.

Milli takımın maçı hangi kanalda?

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu yedinci maçında bugün Norveç’i konuk edecek. Milli takımımızın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz yönetimindeki ilk maçı olacak mücadele Ülker Stadı’nda oynanacak. Saat 21.45’te başlayacak karşılaşma TRT 1’den naklen yayımlanacak.

Ispanya İtalya maçı ne zaman hangi kanalda?

İtalya – İspanya maçı 6 Ekim Çarşamba günü saat 21:45’te S Sport’ta canlı yayınlanacak.

You might be interested:  Ispanya Hangi Yarımadada?

Ispanya maçı saat kaçta hangi kanalda?

İlk yarı final maçında, turnuvanın iki tecrübeli takımı İtalya ile İspanya, kozlarını paylaşacak. Bugün 22.00’de başlayacak karşılaşmayı, tecrübeli Alman hakem Felix Brych yönetecek. Karşılaşma TRT1, TRT 4K, trtizle.com ve TRT Radyo 1’den canlı yayınlanacak.

İtalya macı hangi kanalda?

Ariake Arena’da oynanan Türkiye – İtalya maçı, bu sabah TSİ 10.25’te başladı. Karşılaşma TRT Spor’dan naklen ve şifresiz olarak ekranlara geliyor.

Hırvatistan hangi dine mensup?

Hırvatistan ‘da din, geniş ölçüde yaygın olan Hristiyanlıktır ve Hırvatlar ‘ın büyük çoğunluğu Katolik Kilisesi’ne tabidirler.

Hırvatistan başkenti neresidir?

Doğuda Sırbistan, güneydoğuda Bosna-Hersek, kuzeybatıda Slovenya, kuzeydoğuda Macaristan ve güneyde Karadağ ve Adriyatik Denizi ile çevrili olan Hırvatistan Orta ve Güneydoğu Avrupa’nın kesişim bölgesinde bulunur.

Türkiye Letonya maçı hangi kanalda?

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu sekizinci maçında Letonya ‘ya konuk olacak. LETONYA – TÜRKİYE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? Letonya ‘nın başkenti Riga’daki Daugava Stadı’nda oynanacak mücadele saat 21.45’te başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak.

Letonya Türkiye maçı ne zaman hangi kanalda?

SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? Letonya – Türkiye karşılaşması Daugava Stadı’nda oynanacak, 11 Ekim Pazartesi günü TSİ 21.45’te başlayacak ve TRT 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Cebelitarık Türkiye maçı saat kaçta hangi kanalda?

Cebelitarık Türkiye maçı 4 Eylül Cumartesi günü saat 21:45’te TRT 1’de canlı yayınlanacak. CEBELİTARIK TÜRKİYE MAÇINA ESTONYALI HAKEM! A Milli Futbol Takımı’nın 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda Cebelitarık ile 4 Eylül Cumartesi günü deplasmanda yapacağı maçı Estonyalı hakem Kristo Tohver yönetecek.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *