Hizmet-İş İzmir Şubesinde Şimşek Başkan Güven Tazeledi

Hizmet-İş Sendikası İzmir Şubesi, 1. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Gültekin Şimşek yeniden seçildi.

Hizmet-İş İzmir Şubesinde Şimşek Başkan Güven Tazeledi

Hizmet-İş Sendikası İzmir Şubesi, 1. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Gültekin Şimşek yeniden seçildi.

Hizmet-İş İzmir Şubesinde Şimşek Başkan Güven Tazeledi
08 Eylül 2019 - 13:15

HAK-İŞ konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikasının İzmir Şubesi'nin 1. Olağan Genel Kurulu İzmir'de gerçekleşti. Kongreye tek aday olarak giren Hizmet-İş Sendikasının mevcut başkanıda olan Gültekin Şimşek, 66 oyla bir kez daha Hizmet-İş Sendikasının İzmir Şubesi başkanlığa seçildi.


Hizmet-İş Sendikasının İzmir Şubesi'nin 1. Olağan Genel Kurulunda konuşan Hak-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, "Biz İzmir'in tarihi ve turistik güzellikleri üzerinden söz etmeyeceğiz ama sendika geçmişi açısından baktığımız zaman İzmir, aynı zamanda Türkiye'nin iktisat kongresinin icra edildiği ve sendikalı çalışmaların temelini oluşturan, hak mücadelesinin, özgürlük mücadelesinin, adalet mücadelesinin temelini oluşturan ilk çekirdeklerin atıldığı şehir olması sebebiyle de bizim açımızdan önemlidir" diye konuştu.Tekrar Hizmet-İş Sendikasının İzmir Şubesi başkanlığına seçilen Gültekin Şimşek ise İzmir'de "Yeni bir sayfa açıyoruz. Daha iyisini yapmak adına daha profesyonel bir ekiple hiç kimseyi ötekileştirmeden, bir bütün olarak bugüne kadar nasıl kol kola birlikte mücadele ettiysek daha fazlasını yaparak, daha fazla mücadele ederek, daha güçlü bir şekilde İzmir'de bize teslim edilen bu bayrağı daha iyi noktalara taşımak adına bir yola çıkıyoruz bugün. Allah mahcup etmesin" ifadelerini kullandı.
 

İZMİR ŞUBE BAŞKANLIĞI

İletişim Bilgileri
AdresAkdeniz Mahallesi Şehit Fethi Bey Caddesi Eski Eshot İş Merkezi No:13/6 KONAK/İZMİR
Telefon0 232 441 69 71
Fax0 232 441 69 71
E-posta[email protected]   –   [email protected]

Hizmet-İş Sendikası İzmir Şubesinin 7 Eylül 2019 tarihinde yapılan 1. Olağan Genel Kurul seçimleri sonucunda Gültekin ŞİMŞEK Şube Başkanlığına, Yusuf TEKİN, Osman AKKUŞ, Seher ÇEVİK  ve Celil ÇAKMAK ise Şube Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine seçilmiştir. Şube Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Asil Üyeleri aşağıdadır:

YÖNETİM KURULU (Asil)
Şube BaşkanıGültekin ŞİMŞEK
Şube Başkan YardımcısıYusuf TEKİN
Şube Başkan YardımcısıOsman AKKUŞ
Şube Başkan YardımcısıSeher ÇEVİK
Şube Başkan YardımcısıCelil ÇAKMAK

DENETLEME KURULU (Asil)

Ali DEVECİOĞLU
Yıldıray Çinar
Yusuf Cem ŞANLIKAYA

DİSİPLİN KURULU (Asil)

Nihat ÇOBAN
Akın ERÇETİN
Murat SABUNCU

YORUMLAR

  • 0 Yorum