Eğitimde Reyhan Farkı

Reyhan Pastaneleri bir ilk'e daha imza attı. Eğitime destek için proje ürettiler.

Eğitimde Reyhan Farkı

Reyhan Pastaneleri bir ilk'e daha imza attı. Eğitime destek için proje ürettiler.

Eğitimde Reyhan Farkı
05 Mart 2020 - 23:07

İzmir'in Lezzet durağı, elit mekanlarından olan ünlülerin uğrak yeri Reyhan Pastaneleri yine İzmir'de bir ilk'e daha imza attı.
 
Eğitime destek olan projede T.E.V. (Türk Eğitim Vakfı) ile ortak proje başlatarak öğrencilere burs verilmesi için katkı sağlayacak. İşletmecilik ve Müşteri memnuniyeti anlayışında sektörün lideri konumunda olan Reyhan Pastaneleri 20 kişilik doğum günü pasta siparişi ve üzeri, 50 kişilik nişan, düğün pastaları ve üzeri pasta siparişleri satışından T.E.V. ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışta bulunarak eğitime katkı payı sağlayacak.
 
Eğitimin önemini bir kez daha hatırlatarak kalitesinden ödün vermeyen İzmir'in simgesi Reyhan Pastaneleri; aile, arkadaş, eş ve dostluğun keyifle zaman geçirilen nezih bir mekan. Tüm ürünleri ise kaliteli ve lezizdir. Lezzet ve Kalitede bir Marka olan Reyhan Pastaneleri Eğitime verdiği destekle geleceğe daha güvenle bakılacağı anlayışını,, desteklerinden dolayı Reyhan Pastanelerini ayakta alkışlamak ve tebrik etmekten başka ne yapılabilir ki?.
 
 
Sosyal Sorumluluk Projelerinde toplumun birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olması mutluluk vericidir. Ne mutlu ki, Sosyal Sorumluluk Projeleri destekleyen işletmelere, firmalara, şirketlere, kurum, kuruluş, şirket ve holdinglere. T.E.V. ve Reyhan Pastanelerinin ortaklaşa başlattığı projenin daha fazla yaygınlaşarak toplumun her kesimine ulaşması toplumun refah düzeyini artırarak yaşam kalitesini de yükseltir.
 
Toplum için önemi büyük olan projelerde katkı sağlayan tüm işletmelere teşekkürler. Yaşam neredeyse sizler orada olun. Eğitim neredeyse toplumun refah düzeyini artırmak vazifemiz olsun. Tebrikler Reyhan Pastaneleri...Adınızı İzmir'in dört bir yanına, Avrupa'ya ve Türkiye'ye  duyurdunuz. 
 
Gazete4 olarak Eğitime verdiğiniz destekten dolayı çok Teşekkür ederiz. İyiki varsınız Reyhan Pastaneleri...  

YORUMLAR

  • 0 Yorum