Yasemin Kılıçarslan

1.1.1983 yılında Denizli'de Doğdum. İlkokul ve ortaokulu Acıpayam'da okudum. Annem babamın vefatından sonra Denizli'ye yerleştim.

1.1.1983 yılında Denizli Doğdum.İlk okul ve orta okulu Acıpayamda okudum. Annem babamın vefatından sonra Denizli'ye yerleştim.
Ticaret hayatına başlayıp burada deneyimler yaşarken Açıköğretim üniversİtesi'ni bitirdim. Evliliğe karar verdim. 23 yaşındayken, bir kızım oldu. Evliliğim 5 yıl sürdükten sonra ayrıldım.
Bir süre sonra ticaret hayatıma tekrar başlayarak toptan tekstil ürünleri satmaya başladım. Beklenmedik kayıplar olduğu için depresyona girdim ve kuantum bilinçaltı temizleme çalışmaları almaya başladım. Hayatım değişmeye başlamıştı.Lakİn zorlu zamanlardan geçiyordum. Nefes koçluğu eğitimi, Nlp sprituel koçluk, kuantum Touch eğitimi ve Bir çok dalda eğitim aldım. Şu anda Access Bars uluslararası sertifikalı eğitmeniyim..
İlişkiler ve ebeveynlik eğitimi aldım. Bu konuda hem eğitim vermekteyim hem de danışanlarımla seans ve çalışmalar yapmaktayım. Bu çalışmalarla hayatım değiştiği gibi, tüm yaptığım çalışmaları severek yapmaktayım.