Bayraklı Anadolu Lisesinde "Öğretmenler Günü Kutlaması"

Bayraklı Anadolu Lisesinde "Öğretmenler Günü Kutlaması" muhteşemdi.

Bayraklı Anadolu Lisesinde "Öğretmenler Günü Kutlaması"

Bayraklı Anadolu Lisesinde "Öğretmenler Günü Kutlaması" muhteşemdi.

Bayraklı Anadolu Lisesinde
27 Kasım 2019 - 11:54

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bayraklı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği tarafından okulda görev yapan öğretmenler için kutlama programı düzenlendi. Bu yıl ki Öğretmenler Günü kutlaması adeta muhteşemdi. kutlamada pasta kesildi,şarkılar söylendi. Öğretmenlere hediyeler takdim edildi.

İzmir Bayraklı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Yeşim Kaymanlı ise öğretmenlerin önemine değinerek yaptığı konuşmada "Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz, bu güzel ve anlamlı olan bu günde bu kutlamayı tertip etmemizde bizlere destek olan İzmir Bayraklı Anadolu Lisesi Okul idaresine, Başta Okul Müdürümüz Murat Yılmaz'a, Müdür Yardımcılarımız Ebru YALGIN’a, Cemil GÜL’e, Burçin YILDIZ’a, görev alan  tüm öğretmenlerimize ve Okul Aile birliğimizin değerli yönetimine verdikleri destekler ve emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Bizde Türkiyenin Haber Gazetesi Gazete4 olarak Başta Mustafa kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum